SODES Bisiklet Yarışması

2. SODES İyi Örnekler Konferans ve Fuarı etkinlikleri kapsamında bisiklet yarışması düzenlendi.

SODES Bisiklet Yarışması Malatya Spor

Malatya Valiliği ile Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği’nin organizasyonu çerçevesinde düzenlenen bisiklet yarışması 15-18 yaş grubu, 19-23 yaş grubu, 24 yaş ve üzeri grubu ile bayanlar grubu olmak üzere 4 kategoride gerçekleştirildi.

Malatya Belediyesi Fuar alanından başlayan Dede Korkut Parkından dönülerek, tekrar fuar alanında sona eren yarışlar, büyük bir heyecana sahne oldu.
Bisiklet yarışması kapsamında ilk olarak 15-18 yaş grubu altın madalyayı Mustafa Cuci kazanırken, Deniz Ekici gümüş, Seyfullah Cömert ise bronz madalya kazandı. 19-23 yaş grubu ise Ali Çakaz birinci, Kerem Anıl ikinci, Zeynel Ovacık ise üçüncü oldu. 24 yaş ve üzeri bisiklet yarışmasında ise Gökhan Uluntaş birinci, Hakan Yıldırım ikinci, Kadir Koç ise üçüncü oldu.

Bayanlar grubunda ise yarış 3 turda tamamlandı. Sonuçlar şöyle oluştu; Simge Ekici birinci, Sena Elmas ikinci, Merve Taneli üçüncü.

Yarışmalar sonrası kupa töreni düzenlendi. Kupa törenine Vali Vasip Şahin, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İlyas Çelikoğlu, Kalkınma ve Araştırma Merkezi Başkanı Mustafa Şahinbey ile antrenör ve sporcular katıldı.
Yarışmada dereceye giren sporculara kupa ve altın takdim edildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 24
Bu Ay : 3822
Toplam : 3822

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom