MESOB'dan Vali Şahin'e Ziyaret

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin ve beraberindeki oda başkanları Vali Vasip Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MESOB'dan Vali Şahin'e Ziyaret Malatya Haber

MESOB Başkanı Şevket Keskin ve oda başkanlarını makamında kabul eden Vali Şahin, esnaf temsilcileriyle sohbet etti. MESOB Başkanı Keskin, Malatya’da 39 esnaf odası teşkilatının bulunduğunu belirterek, yaklaşık 37 bin üyesi olan bir camia olduğunu kaydetti. Keskin, “Malatya’ya atanmanız esnaf ve sanatkar kesimini mutlu etmiştir. Sizin Düzce’de esnaf ve sanatkarla iç içe görev yaptığınızı biliyoruz” dedi.

Keskin, 17 Eylül Pazartesi günü Ahilik Haftası’nın başlayacağını belirterek, Malatya’da Ahilik Etkinliklerini en iyi şekilde kutlamaya çalışacaklarını ifade etti. Keskin, 20 Eylül Perşembe günü de, Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ’ın katılımı ile belediye binası yanında Şed Kuşatma Töreni ve Ahilik Pilavı ikramının yapılacağı bir töreninde gerçekleştirileceğini kaydetti. Keskin, Malatya’da sivil toplum kuruluşları arasında güzel bir birlikteliğin olduğunu belirterek, Malatya için daha güzel çalışmaları birlikte yapmanın gayreti içinde olduklarını kaydetti.

Vali Şahin ise, Ahilik Haftası’nın iyi bir şekilde geçmesi için katkılar sunacaklarını ve esnafları bayramında yalnız bırakmayacaklarını söyledi. Malatya’daki sivil toplum kuruluşları arasındaki birlikteliğin sürekli gündeme getirildiğin, bununda Malatya için sevindirici bir durum olduğunu vurgulayan Vali Şahin, herkesin daha güzel bir Malatya için elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini aktardı.

Keskin, ziyaret nedeniyle Vali Şahin’e kayısı hediye etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 831
Bu Ay : 7628
Toplam : 7628

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom