Malatya Asayiş Haberleri

Araç Şarampole Yuvarlandı... Zabıta Teşkilatı 186 Yaşında... Çevreyolu Üstgeçit Kavşağı Otopark Oldu...

Malatya Asayiş Haberleri Malatya Asayiş

ARAÇ ŞARAMPOLE YUVARLANDI

Kuluncak ilçesinde, aracın şarampole yuvarlanması sonucu bir kişi hayatını kaybetti. L.A (38) adlı şahsın kullandığı araç, Maden Yolu üzerinde şarampole yuvarlandı. Kazada, araç sürücüsü hayatını kaybetti.

ZABITA TEŞKİLATI 186 YAŞINDA

Zabıta Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Belediyesi zabıta ekiplerinin fedakârca çalıştıklarını belirterek, zabıtaların haftalarını kutladı. Zabıtaların sürekli halkla iç içe olduklarını ve sorunların çözümü noktasında önemli hizmetler ifa ettiklerini belirten Çakır, “Halkımızın sağlık ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden zabıta teşkilatı, büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Şehrimizin tertipli ve düzenli olma noktasında büyük görevlerin düştüğü zabıta teşkilatımız, yetersiz imkan ve kadrosuna rağmen fedakârca çalışmaktadır. Zabıta teşkilatının 186. kuruluş yıldönümünde bütün zabıta personelinin haftalarını kutluyor, sağlıklı ve başarılı bir yaşam diliyorum” dedi.

ÇEVREYOLU ÜST GEÇİT KAVŞAĞI OTOPARK OLDU

Malatya merkezdeki Çevreyolu Turgut Temelli Üst Kavşağı, denetimsizlik ve kontrolsüzlük nedeniyle otopark alanına çevrildi.

Çevreyolu’nun üst geçit kısmının yanında Maliye önünde Malatya Belediyesi tarafından yaptırılmakta olan kapalı otopark inşaatı nedeniyle yan yolun batı girişinin trafiğe kapalı olması nedeniyle üst geçidin sola dönüş kısmı ile çevresi nakliye yapan kamyonetler ile sivil otomobillerin otopark alanına çevrildi.

Turgut Temelli Caddesi’nin üst geçit girişindeki sağ taraftaki kaldırım çalışmalarının yine uzun bir süreden beri yarım bırakılması sonucunda boş kalan kısımlar açık otopark alanına çevrilirken, yayalar yol içinde yürümek zorunda kalıyor.

Karayolları ile Malatya Belediyesi’nin bölgedeki çalışmaları yarım bırakması sonucunda çevreyolu üst geçit çevresi, gün içinde otopark alanına çevrilmesi nedeniyle, kentin araç trafiğinin en yoğun olduğu bölgede trafik akışında sıkıntıya neden oluyor.

Vatandaşlar, emniyet trafik ve belediye zabıta ekiplerinin etkin denetim ve kontrol görevinde bulunmasını istedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 903
Bu Ay : 4701
Toplam : 4701

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom