Belediye Malatya Günlerinden Memnun

Malatya Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen Malatya Günleri tanıtım etkinliğine gösterilen ilgiden memnun kaldı.

Belediye Malatya Günlerinden Memnun Malatya Kültür-Sanat

İstanbul Feshane’de 4 bin metrekare kapalı, 2 bin metrekarede açık alanda stantların kurulduğu mekanda, Malatya, bütün güzellikleri ve değerleriyle tanıtılmaya çalışıldı.

Malatya Günleri tanıtım etkinliğini başından sonuna kadar takip eden Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, etkinliğin gerek organizasyon ve gerek katılımcı açısından başarılı geçtiğini belirterek, istenilen hedefe ulaşıldığını söyledi. Malatya Günleri tanıtım etkinliğinde 70’in üzerinde standın açıldığını ve açılan bu stantlarda Malatya’nın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra yapılan yatırım ve hizmetlerin sergilendiğini kaydeden Bozkurt, “Burada büyük bir yoğunluk yaşadık. Kalabalık bir vatandaş topluluğunun yanı sıra bakan ve milletvekillerimiz ziyaret etti. Hasret giderdiler. Önümüzdeki yıllarda daha çok hemşehrimizin katılımını bekliyoruz” dedi.

Bozkurt, etkinlikte stant açan firmalara teşekkür ederek şunları söyledi: “Malatyalılar olarak İstanbul’da güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Valiliğiyle, belediyesiyle, oda ve derneklerle, sivil toplum kuruluşlarıyla, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, şirketleriyle hep beraber Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’daki Malatyalılar ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen insanlarla buluştuk. Etkinlikte stant açan herkes Malatya’nın bir değerini tanıttı. Lezzetlerini tattırdı. Ben, Malatya’dan gelerek burada stant açan, kamu kurum ve kuruluşlara, sivil toplum kuruluşları ile firmalara çok teşekkür ediyorum.”

Malatya Belediyesi olarak etkili ve başarılı bir tanıtım yaptıklarını ifade eden Bozkurt, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz de Malatya Belediyesi olarak, Malatya’nın değerlerinin yanı sıra yaptığımız yatırım ve hizmetleri anlattık. Güzel bir stant düzenlemesi yaptık. Dergilerle, CD’lerle, kataloglarla, afiş ve resimlerle, Mabesem’de üretilen el işleriyle Malatya ve Belediyemiz değerlerini, hizmetlerini, yatırımlarını, sanatsal ve kültürel değerlerini tanıttık. Malatya Günleri’ni ve Belediyemiz standını ziyaret edenler bir nebze de olsa hasret giderdi. Memleket havası teneffüs ettiler”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 85
Bu Ay : 708
Toplam : 708

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom