İstanbul'da Malatya Günleri Başlıyor

Geleneksel olarak İstanbul'da yapılan Malatya Günleri etkinliği, 28 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında İstanbul Feshane’de düzenlenecek.

İstanbul'da Malatya Günleri Başlıyor Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi’nin özel olarak yaptırdığı Belediye Hizmet binasının maket standında; Ziyaretçilere, afiş, dergi, cd, katalog, fotoğraf gibi tanıtım materyallerinin yanı sıra, kayısı dağıtılacak.

Malatya Belediyesi ve Malatya Valiliği’nin yanısıra, Ticaret Borsası, Ticaret ve Sanayi Odası ile Kayısı Araştırma Geliştirme ve Tanıtma Vakfı işbirliğiyle organize edilen Malatya Günleri etkinliği, 28 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında İstanbul Feshane’de düzenlenecek.

İstanbul’daki Malatyalı Sivil Toplum Örgütlerinin de katkı sunacağı etkinliğin bu yıl 2’ncisi gerçekleştiriliyor. Eyüp’te Haliç’in kenarında bulunan tarihi Feshane’deki etkinliğin ilgi görmesi beklenirken, kamu kurum ve kuruluşları tarafından etkinlik hazırlıkları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Malatya’nın kültürel, tarihsel ve yöresel değerleri ve ürünlerinin yanısıra, sahip olduğu tarih, kültür ve turizm potansiyelinin tanıtılacağı Malatya Günleri etkinliğinde; Malatya’nın zengin ve sağlıklı mutfak kültürü de İstanbul’da 6 gün boyunca ziyaretçilere sunulacak.

Malatya Belediyesi tarafından, İstanbul’da düzenlenecek olan Malatya Günleri tanıtım etkinliğinde Malatya’nın ve belediye hizmetlerinin etkin bir şekilde tanıtılması için yoğun hazırlıklar yapıldığı bildirildi.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Malatya Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından hazırlanan Malatya Belediyesi standının özel olarak dizayn edildiği kaydedildi. Malatya Belediyesi hizmet binası maketi şeklinde hazırlanan stantta, Malatya Belediyesi tarafından yapılan yatırım ve hizmetlerin afişli tanıtımı, Malatya Günleri için özel hazırlanan ‘Değişen Malatya’ dergisi, tanıtım CD’si, resimlerle tanıtım kataloğu gibi materyallerin sergileneceği belirtildi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın bizzat katılacağı Malatya Günleri etkinliğine gelen ziyaretçilere, Malatya ve Malatya Belediyesi’nin layıkıyla etkin bir şekilde tanıtılması için organizasyona özel önem verildiği kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 73
Bu Ay : 808
Toplam : 808

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom