Vekil Ziyaretleri Devam Ediyor

"Solcu geçinenler, teröristlerle ilgili tek cümle söylemiyorlar. Dev-Sol’du TİKKO'ydu, taşeron örgütleri PKK’nın şemsiyesi altında konuşlanmaya başladılar"

Vekil Ziyaretleri Devam Ediyor Malatya Siyaset

Beraberinde, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Özer ve bazı partililerle birlikte Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı (SMMMO) ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Bütçe Plan Komisyonu üyesi Mustafa Şahin, gecikmiş bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

TÜRMOB Disiplin Kurulu üyesi Mustafa Bahadır Altaş’ın da yer aldığı ziyarette konuşan Malatya SMMMO Başkanı Bahattin Ülger, "Meclis plan ve bütçe komisyonu üyesi olmanız odamız için de avantajlı. Zaman zaman bizlerle istişare ediyorsunuz. Mesleki sıkıntılarımızdan çok, ülkemizde yaşanan terör olaylarından bahsetmek istiyorum. Gaziantep’te 5’i çocuk 9 vatandaşın öldürülmesi çok üzücüdür. Söz değil, bir şeyler yapmak zamanıdır. Malatya İş Platformu üyeleri olarak konuyu kınamıştık. Terör sorununun biran önce çözülmesini bekliyoruz. Ülkenin bütünlüğü içinde bayrağımızın gölgesinde, bu sorunun da üstesinden gelineceğini ümit ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Milletvekili Mustafa Şahin de, "Yeni meclis döneminde en önemli konulardan biri teröre çare bulmaktır. Masumların kanına giren, sözde haklarını iddia ettikleri Kürt halkını dahi katleden terör olayı, el birliğiyle çözülecektir" şeklinde konuştu.

"Solcu geçinenler, teröristlerle ilgili tek cümle söylemiyorlar. Dev-Sol’du TİKKO'ydu, taşeron örgütleri PKK’nın şemsiyesi altında konuşlanmaya başladılar" diyen Şahin, şöyle devam etti:

"Canilerle topyekun mücadele etme noktasında elimizden geldiği kadar aynı duyarlılığı göstereceğiz. Terör sorununu gidermek, iktidarın olduğu kadar muhalefetin de, sivil toplum örgütlerinin de sorumluğu altındadır. Terör belasını el birliği ile def edeceğiz." 

MİLLETVEKİLİ ÇALIK’TAN ESNAFA ZİYARET

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde MESOB Başkanı Şevket Keskin ve partililerle birlikte, Akpınar'daki Ayakkabıcılar Çarşısı'nı ziyaret ederek esnafla sohbet etti.
Milletvekili Öznur Çalık, ziyaret esnasında tek tek işyerlerine girerek esnafın sorun ve taleplerini dinledi, alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Geziye eşlik eden MESOB Başkanı Şevket Keskin, bazı esnafın Ayakkabıcılar Çarşısı’nın ışıklandırılması talebini ileterek şöyle konuştu:

"Esnaflarımızın bu bölgede ışıklandırma talebi ver. Seyyar satıcılar esnaflarımızı sıkıntıya koyuyor. Seyyarlarımız için ayrı bir pazar konulmalı. Milletvekillerimizin tümüne teşekkür ediyorum. Milletvekillerimiz geldikleri zaman esnafları ziyaret ediyorlar. Biz bu konuda rahatlıyoruz. Biz gezerken, esnaflarımız çok büyük sıkıntıları olduğunu söylüyorlar. Ancak milletvekillerimiz geldiğinde 'çok şükür, bir sıkıntımız yoktur' diyorlar. Hükümetimize ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Ahilik Haftası'nda Başbakan Yardımcısı Sayın Bekir Bozdağ katılacak, güzel bir esnaf bayramı geçirecek. Ben esnaflarımıza, milletvekillerine sıkıntılarının olmadığını söyledikleri için teşekkür ediyorum."

Milletvekili Çalık, birçok sorunun yerelde çözüldüğünü söyleyerek, Ayakkabıcılar Çarşısı’ndaki sorunların da büyük oranda çözüldüğünü ifade ederek, "Yerel ve genel hizmetler için esnaflarımızdan teşekkür almak memnuniyet verici" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 883
Bu Ay : 2451
Toplam : 2451

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom