Enes Karakuş Şampiyonaya Katılacak

Esenlik Malatya Belediyespor ve Milli Takım Kick Boks Antrenörü Hasan Basri Karakuş ile sporcu Enes Karakuş, Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasına katılacak.

Enes Karakuş Şampiyonaya Katılacak Malatya Spor

Esenlik Malatya Belediyespor Kick Boks Antrenörü Hasan Basri Karakuş ile sporcu Enes Karakuş, 8-15 Eylül tarihleri arasında Slovakya’nın Bratislava şehrinde gerçekleştirilecek olan Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’na katılacak. Kick Boks sporcusu Enes Karakuş, dünya şampiyonası öncesinde 27 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında Niğde Demirkazık tesislerinde gerçekleştirilecek olan milli takım kampına katılacak.

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Esenlik Malatya Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Barman, “Esenlik Malatya Belediyespor Kulübü sporcusu Enes Karakuş, Slovakya’da gerçekleştirilecek olan Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. Sporcumuz bunun öncesinde 27 Ağustos-8 Eylül tarihlerinde Niğde’de gerçekleştirilecek olan milli takım hazırlık kampına katılacak. Sporcumuza dünya şampiyonasında başarılar diliyorum. Bunun yanında kick boks antrenörümüz Hasan Basri Karakuş’ta dünya şampiyonasında milli takım antrenörü olarak görev yapacak. Buda bizi oldukça gururlandırdı. İnşallah bundan sonraki süreçte de iyi bir ivme kazanan kick boks branşında kulüp olarak başarılarımızı artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda milli formayı giyecek olan Enes Karakuş ise, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini kaydederek, “6 ay önce Kırşehir’deki müsabakalarda Türkiye Şampiyonu oldum. Bir ay öncede milli takıma davet edildim. Hasan Basri Karakuş hocamda milli takıma baş antrenör olarak gidecekti. Bundan dolayı da müsabakalara çok istekli hazırlandım ve istediğimi elde ettim. İnşallah dünya şampiyonasında iyi bir derece yaparak, ülkemi, Malatya’yı ve kulübümü en iyi şekilde temsil edeceğim” ifadelerini kullandı.

Kick Boks Milli Takım Antrenörü Hasan Basri Karakuş da, “Malatya Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır ve Kulüp Başkanımız Sayın Orhan Barman’a çok teşekkür ediyorum. 2 ay önce yine dünya kupasına kulüp olarak bir sporcu gönderdik. Enes’i de Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasına göndereceğiz. Bir ay sonrada 2 sporcumuz Avrupa Şampiyonasına katılacak. İyi bir ivme yakaladık. İnşallah bundan sonrada başarılarımız devam edecek” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 146
Bu Ay : 1675
Toplam : 1675

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom