Kılıçtaroğlu Malatya'ya Gelecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 Ağustos’ta Malatya’ya gelerek Hekimhan Ceviz, Maden ve Kültür Festivali'ne katılacak.

Kılıçtaroğlu Malatya'ya Gelecek Malatya İlçe

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 Ağustos’ta Malatya’ya gelerek Hekimhan Ceviz, Maden ve Kültür Festivali'ne katılacağını açıkladı.

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, il teşkilatımız ve Hekimhan Belediyesi’nin davetlisi olarak 25 Ağustos Cumartesi günü Malatya’ya gelecek. Sayın Genel Başkanımızın Malatya programıyla ilgili taslağımızı hazırladık. Genel Başkanımız 25 Ağustos Cumartesi günü öğlenden sonra Malatya’da olacak. Malatya merkezden Hekimhan ilçemize hareket edeceğiz. İlk olarak Hasançelebi beldesine bir ziyaret gerçekleştireceğiz. Ardından Güzelyurt beldemizde atık su arıtma ve kısmi kanalizasyon temel atma törenine katılacağız. Genel Başkanımız son olarak Hekimhan Ceviz, Maden ve Kültür Festivali'ni onurlandıracak ve burada vatandaşlarımıza hitap edecek” dedi.

Kiraz, Malatyalıların ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı da kutlayarak, “Ramazan Bayramını bütün halkımızla birlikte kutlayacağız. Şu döneme baktığımızda hem Malatya’mız hem ülkemiz hem de dünya için birlik, beraberliğe, kardeşliğe ve barışa ihtiyacımız var. Bayramlar dayanışmanın, birlikte olmanın ve birlikte paylaşmanın adıdır. Bu anlamda Ramazan Bayramı’nın bütün Malatyalılara, bütün İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 343
Bu Ay : 3484
Toplam : 3484

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom