Malatya Caddelerinde Bayram Temizliği

Malatya Belediyesi tarafından bayram öncesi temizlik çalışmaları yapılıyor.

Malatya Caddelerinde Bayram Temizliği Malatya Yaşam-Sağlık

Çalışmalar kapsamında başta merkezdeki camilerin çevresi olmak üzere ana cadde ve sokaklar ile mezarlık güzergahındaki yollar ve kaldırımlar süpürülerek, yıkanacak.

Malatya Belediyesi tarafından yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde, merkezdeki Camilerin çevresi, ana cadde ve sokaklar ile mezarlık güzergahındaki yollar ve kaldırımlarda temizlik çalışmaları yapılıyor.

Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, daha temiz bir çevre için Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce şehir merkezinde periyodik olarak sürdürülen çalışmaların yanı sıra, Ramazan Bayramı öncesinde de başta merkezdeki camilerin çevreleri olmak üzere ana cadde ve sokaklar ile mezarlık güzergahındaki yollar ve kaldırımlarda da temizlik çalışmaları yapıldığı bildirildi.

Yapılan açıklamada özellikle Arefe günü başlayıp gece sabaha kadar devam edecek olan süpürme, yol ve kaldırım yıkama çalışmaları kapsamında öncelikle cami çevrelerinin süpürme ekipleri tarafından süpürüleceği ardından da yıkama ekipleri tarafından yıkanacağı belirtildi.

Aynı çalışmaların ana cadde ve sokaklar ile mezarlık güzergahındaki yollarda da yapılacağı ve çalışmalar sırasında vatandaşların daha duyarlı olmaları, temizlik ekiplerine yardımcı olmaları bildirildi.

Açıklamada ayrıca, vatandaşların daha sağlıklı ve temiz bir çevre için önceden olduğu gibi bayram süresince de çöplerini sızdırmaz çöp poşetlerine koymaları ve ağzını sıkıca bağlamaları; çöp konteyneri olan yerlerde poşetleri konteynerlere bırakmaları, çöp poşeti uygulaması olan bölgelerde ise akşam 20.00 – 22.00 saatleri arasında sokağa bırakmaları istendi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 62
Bu Ay : 16198
Toplam : 16198

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom