Yağmur Suyu Drenaj Hattı Projelendirildi

Malatya’da 34 bin 533 metre yağmur suyu drenaj hattının projelendirildiği bildirildi.

Yağmur Suyu Drenaj Hattı Projelendirildi Malatya Haber

Malatya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, yaz mevsimi ile birlikte kanalizasyon ve içme suyu şebeke hatlarının yanı sıra yağmursuyu drenaj hatlarının yapımına da yoğun bir şekilde devam edildiği kaydedildi. Çalışmalar kapsamında Karakavak, Turgut Özal, Çilesiz, Samanlı, Çavuşoğlu mahalleleri ile Sanayi bölgesinde 2 bin 625 metre yağmursuyu drenaj hattı döşendi. Karakavak, Turgut Özal, Çilesiz ve Samanlı mahallelerinde 12 bin 585 metre yağmursuyu drenaj hattı projelendirildi. Sürdürülen çalışmalar sonucunda da bunun 800 metrelik kısmı tamamlandı.

Ayrıca Sanayi ve Çavuşoğlu bölgesinde 3 bin 369 metre hat projelendirildi. Yoğun bir şekilde devam eden çalışmalar sonucunda ise Sanayi ve Çavuşoğlu bölgelerinde bugüne kadar bin 825 metrelik şebeke hattı tamamlandı.

Karakavak, Turgut Özal, Çilesiz ve Samanlı mahalleleri ile Sanayi ve Çavuşoğlu Mahallesi'nde projelendirilen toplam 15 bin 954 metrelik yağmursuyu drenaj hattının şu ana kadar 2 bin 625 metresi tamamlandı. Çalışmaların aralıksız devam ettiği kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 540
Bu Ay : 6520
Toplam : 6520

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom