Şahin, İHA'nın Sorularını Cevapladı

Mustafa Şahin, İHA'nın sorularını cevaplarken, Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini ifade edip, muhalefetin yapılan hizmetleri takdir etmediğini, ancak AK Parti iktidarını taklit ettiğini savundu.

Şahin, İHA'nın Sorularını Cevapladı Malatya Haber

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatilde olması nedeniyle yöre milletvekili olarak kendi memleketinde tatili ve Ramazan'ı geçirdiğini söyleyen Milletvekili Şahin, "Ramazan ayı nedeniyle insanlarımızla bir araya geliyoruz. Öğleden sonra taziye ziyaretleri ve etkinliklere katılıyoruz. Her akşam imkan dahilinde iftar sofralarına katılıp, kenar semtlerinde teravih namazı kılıp daha sonra o yörenin sorunlarını dinliyoruz. Bazen ikinci yere gidiyoruz. Hem alan taraması yapıyor, hem de sorunlar varsa çözmeye çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Muhalefetin yapılan hizmetleri takdir etmemesini de eleştiren Şahin, "Muhalefet, insanlarla aralarına köprü oluşturamazken, AK Parti’nin yükselttiği çıtayı görüp kendilerine örnek alıyorlar, ancak yapılan hizmetleri takdir etmiyorlar. AK Parti iktidarını taklit ediyorlar. Muhalefeti dinliyoruz, yapılan çalışmaları takdir etmeleri beklenirken her şeye kulp takmaya çalıyorlar. Biz yol diyoruz, onlar yolsuzluk diyorlar" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 371
Bu Ay : 3344
Toplam : 3344

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom