Şahin, Samankö'yü Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Terör dışında halledemediğimiz sorun kalmadı" diyerek, millete hizmet için milletvekili olduklarını söyledi.

Şahin, Samankö'yü Ziyaret Etti Malatya İlçe

Beraberinde, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, il başkan yardımcıları İdris Boztaş ile Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte teravih namazı sonrası Merkez Samanköy’ü ziyaret eden Şahin, bir vatandaşın evinde oturarak Samanköylülerin sorunlarını dinledi.

Milletvekili Şahin burada yaptığı konuşmada, 15 bin kilometreden fazla dünya standartlarında yollar yapıldığını belirterek, "Terör dışında halledemediğimiz sorun kalmadı. Ölen de öldüren de bizim insanlarımız. Ancak, gençlerimiz beyinleri yıkanıp dağa çıkarılıyor. Kanı bozuk insanlarımızı götürüp kardeşi kardeşe kırdırıyorlar. İnşallah terör belasının da üstesinden geleceğiz" şeklinde konuştu.
"1 Temmuz’da Meclis tatile girince 40 gündür buradayız. Ankara’ya çoluk çocuğumuzu da götürmedik. Vekil oldum, sırtımı döneyim, millet ne hali varsa görsün demedim. Telefonum 24 saat açık. Meşgul olduğumuzda açamazsak daha sonra dönüyoruz" diyen Şahin, millete hizmet için milletvekili olduklarını söyledi.

Bu arada vatandaşlar, Şahin'e yol sorununu ilettiler. Şahin de, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya’ya telefon açarak sorunu iletti. Kaya, sözü edilen yerde inceleme yapıp sorunu çözeceklerini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 598
Bu Ay : 4042
Toplam : 4042

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom