Belediye'den İtfaiye Takviyesi

Malatya Belediyesi İtfaiye Teşkilatı'nın modernizasyonu ve araç parkının güçlendirilmesi amacıyla 2 adet çok amaçlı itfaiye aracı alınması için bir ihale yaptı.

Belediye'den İtfaiye Takviyesi Malatya Haber

Yapılan ihale sonucunda muhammen bedel üzerinden 999 bin lira ile en uygun teklifi veren firmayla ihale sözleşmesinin imzalandığı ve ihaleyi kazanan firmanın 90 gün içerisinde iki adet itfaiye aracını Malatya Belediyesi'ne teslim etmesi gerektiği bildirildi.
Malatya Belediyesi İtfaiye Teşkilatı'nın araç filosuna katılacak olan 2 adet itfaiye aracından biri 28 metre hidrolik merdivenli, diğeri de 24 metre hidrolik merdivenli olup, her iki araçta da oransal joystick kumanda, 4 bin litre kapasiteli 4 milimetre kalınlığında paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş su tankı, 200 litre kapasiteli köpük tankı ile gerektiğinde sökülüp takılabilme özelliğine sahip manuel kumandalı sabit monitörler bulunuyor.
Malatya’da iki yeni itfaiye aracının da hizmete girmesiyle birlikte, İtfaiye Müdürlüğü’nün çok daha hızlı bir şekilde olası yangınlara müdahale edebileceği belirtildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 864
Bu Ay : 5754
Toplam : 5754

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom