LYS'de Başarılı Olanlar Ödüllendirildi

Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) başarılı olan Malatya Fen Lisesi öğrencileri ödüllendirildi.

LYS'de Başarılı Olanlar Ödüllendirildi Malatya Haber

Malatya Fen Lisesi'nde yapılan törene, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuri Bübek, Okul Müdürü Murat Dönmez, Okul Aile Birliği Başkanı Ömer Uzunoğlu, veliler ve dereceye giren öğrenciler katıldı.

LYS ve LGS'de başarılı öğrencilere yönelik düzenlenen ödül töreninde ilk olarak Müdür Murat Dönmez söz alarak, "Yapılan sınavın onların geleceğini şekillendirmesi bakımından önemi ayrı. LYS ve LGS'de derece elde eden öğrencilerimize bundan sonraki eğitim dönemlerinde başarılar diliyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut da konuşmasında, "Fen lisemizin başarıları bizi memnun ediyor. Hem idaresi hem eğitimci kadrosuyla daha başarılı sonuçlar elde edeceğine inanıyorum. Kuruluşundan bu yana ciddi olarak bu kadar başarılı olmuş, bu da bizi memnun etmiştir. Okulumuzun, bölgemizin değil ülkemizin önde gelen okulları arasında olmasını istiyoruz. Fiziki olarak yenilenen okulumuzun idareci eğitmen ve öğrencilerine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Konuşmalardan sonra yetkililer öğrencilere ödüllerini verdi.
Merve Özge Algedik; MF - Türkiye 9.'su, aynı zamanda Malatya 1.'si, Celal Tacyıldız; MF-4 Türkiye 45.'si, Ece Selvi; MF-4 Türkiye 160.'sı, Dilara Bozyiğit; MF-1 Türkiye 322.'si, Remziye Gül Aslan; TM-1 Türkiye 497.'si, Furkan Kalaycıoğlu; MF-3 Türkiye 530.'su, Mehmet Turhan Bozmaz; MF-3 Türkiye 722.'si, Feyza Ateş; MF-1 Türkiye 622.'si oldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 61
Bu Ay : 1643
Toplam : 1643

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom