Görevimiz Uyarmak

Malatya Fikir Adamları Derneği bünyesinde kurulan Kanaat Önderleri birliği faaliyetlerine başladı.

Görevimiz Uyarmak Malatya Kültür-Sanat

Malatya Fikir Adamları Derneği bünyesinde kurulan Kanaat Önderleri birliği faaliyetlerine başladı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Malatya Fikir Adamları Derneği Başkanı Hacı Bayram Yılmaz, Kanaat Önderleri birliğinin toplumun sorunlarıyla yakından ilgilenerek, milletin birlik ve bütünlüğüne katkıda bulunmayı amaçladıklarını bildirdi.

Yılmaz, toplumun önde gelen ve milletin takdirini kazanan insanların, halkın sorunlarıyla ilgileneceğini kaydederek şunları söyledi: “Halkın çöküşüne sebep olabilen veya olabilecek bütün menfi konulara karşı milletimizi uyarmak ve bununla ilgili ne gibi tedbir alınması gerekiyorsa, bu tedbirleri halkımıza anlatmak en büyük görevimizdir. Ayrıca bizlerin vekili olarak seçilen milletvekillerimize sesimizi duyurmak görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bunun için Malatya Fikir Adamları Derneği olarak, fikren bu insanlarımızı aydınlığa ulaştırmak, onların karşılaşabileceği her türlü tehlikeyi önceden tespit ederek, bu tehlikelerin önlenmesi için ilgili makamlara bilgi veriyoruz."

Malatya Fikir Adamları Derneği bünyesinde kurulan Kanaat Önderleri'nin çalışmalara başladığını anlatan Yılmaz, şöyle konuştu: "Hem medresede okumak suretiyle, hepsinin lise ve üniversite mezunu olmaları münasebetiyle, hem İslam hukuku konusunda hem de medeni hukuku bilenler olarak, halkın itimat ettiği ve güvendiği bu insanları bir araya getirerek, milletimizin birliğini, beraberliğini sağlamak için üzerimize düşen tüm görevi yerine getirmek için böyle bir birliği kurduk.”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Fikir Adamları Derneği'ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Şahin, Malatya Fikir Adamları Derneği’nin güzel çalışmalarda bulunduklarını ifade ederek “Elbette bizim akil adamlara daha çok ihtiyacımız var. Milletvekilleri olarak Ramazan ayı dolayısıyla genelde hep alandayız. Bu çerçevede büyük önem verdiğimiz sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz” dedi.

Malatya Fikir Adamları Derneği Başkanı Hacı Bayram Yılmaz da, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “AK Parti Malatya Milletvekilimiz Mustafa Şahin, halkımızla iç içe güzel çalışmalar yapıyor. Sayın vekilimiz küçük yaşından bu tarafa insanların her türlü halini bilen, bildiğini yaşamaya çalışan ve halkın huzurunu sağlamak için elinden geleni yapan bir kardeşimiz” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 249
Bu Ay : 872
Toplam : 872

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom