28 Temmuz Türkiye Gündemi

28 Temmuz 2012 Türkiye Gündemi

28 Temmuz Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 13.22’de Diyarbakır'ın Lice ilçesinde şehit olan er Kadir Kayıkçı, İstanbul Ataköy 5. Kısım Camisi'ndeki cenaze törenine katılacak

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2012 Londra Olimpiyatları'nda Türkiye-Angola arasındaki kadın basketbol maçını izleyecek, daha sonra Türkiye'ye dönecek.

Başbakan Yardımcıları, Bakan ve Bakan Yardımcılarının programları

- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in ''İslam Dünyası Ramazan'da İstanbul'da Buluşuyor'' etkinliği kapsamında Topkapı Sarayı Müzesi'nde vereceği iftara katılacak.
- AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, ''Sivas Platformu'' tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftara katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çocuklar Evi, bilgi işlem binası ile spor salonunun temel atma törenlerine katılacak, ziyaretlerde bulunacak, şehit aileleri, malul ve gaziler ile iftarda bir araya gelecek.
- Konya’da bulunan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun saat 13.30’da KTO-Karatay Üniversitesi’ni ziyaret edecek, Akşehir ilçesinde düzenlenecek olan AK Parti İl Koordinasyon Toplantısı ve iftar programına katılacak.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ağrı’nın Patnos ilçesindeki Doğa Bilimleri Fakültesi'nde incelemelerde bulunacak, Bingöl’de şehit ve gazi aileleriyle iftarda bir araya gelecek.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin’de Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde turunçgil zirvesi, AKİB girişimcilik sertifikası töreni ve AKİB ihracat rekortmenleri ödül törenine katılacak, Ticaret Meslek Lisesi bahçesindeki iftara katılacak.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Batman Hasankeyf'te kanaat önderleri ve muhtarlarla iftarda bir araya gelecek.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Makedonya'da Taş Köprü, Üsküp şehir merkezi ve Yunus Emre Kültür Merkezi'ni ziyaret edecek, Türk Demokrat Partisi'nin verdiği iftara katılacak.
- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Hatay'da Tell Tayinat kazısından çıkarılan eserlerin basın tanıtımına katılacak, yeni müze binası çalışmalarını inceleyecek, Kahramanmaraş'ta yeni müze binasının açılışını yapacak, Abdülhamit Han Camisi'nde incelemelerde bulunacak.

Siyasi partilerin programları

- CHP'nin 34. Olağan Kurultay'ında seçilen Parti Meclisi, saat 10.00’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, genel merkezde ilk toplantısını yapacak.
- Saadet Partisi Mustafa Kamalak, saat 12.00’da partisinin il Başkanları ve il müfettişleri toplantısına katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Birlik Vakfı, İller Bankası Macunköy Sosyal Tesisleri’nde iftar yemeği verecek.
- Çağdaş Hukukçular Derneği, Levent’te saat 19.30’da tazminatları ödenmeden işten çıkarılan işçilere destek amacıyla ziyarette bulunacak.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Londra Olimpiyatları'nda (A) Milli Kadın Basketbol Takımı saat 16.30’da Angola ile karşılacak.
- (A) Milli Kadın Voleybol Takımı saat 24.00’te Londra Olimpiyatları'nda Brezilya ile karşılaşacak.
- Dünya Profesyonel Boks Arenası’nda Türkiye’yi temsil eden 3 kemer sahibi Selçuk Aydın, ABD’nin San Jose kentinde Robert Guerrero ile unvan maçına çıkacak.
- Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Temmuz ayı olağan toplantısı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde saat 17.00’de yapılacak.
- Dünya İşitme Engelliler Futbol Şampiyonası’nda, Ostim Stadı’nda saat 10.00’da bayanlarda ABD ile Rusya karşılaşacak, saat 16.30’da erkeklerde Türkiye ile Mısır karşılaşacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 8
Bu Ay : 1861
Toplam : 1861

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom