Rektöre Hayırlı Olsun Yemeği

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü'ne yeniden atanan Prof. Dr. Cemil Çelik için, Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş tarafından Venk köyünde geniş katılımlı bir yemek ikramı gerçekleştirildi.

Rektöre Hayırlı Olsun Yemeği Malatya Haber

Etkinliğe; Prof. Cemil Çelik, Bayram Polatbaş, Müftü Hacı Yusuf Gül, Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen, TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, MESOB Başkanı Şevket Keskin, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kalaycıoğlu, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahattin Ülger, ESKKK Başkanı Ali Evren, CEM Vakfı Başkanı Eşref Doğan, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, MÜSİAD Şube Başkanı Namık Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, oda başkanları, yazarlar; Adil Akkoyunlu ve Hasan Hüseyin Karatay, işadamları, gazeteciler ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Polatbaş, Rektör Çelik’in yeniden atanması nedeniyle kendisi ve ailesi tarafından böyle bir etkinlik yapıldığını belirterek, üniversitede sağlanan huzur ortamının devamını istediklerini söyleyip, ziraat fakültesinin açılması nedeniyle de ayrıca teşekkür etti.

Prof. Çelik de şöyle konuştu:

"Üniversitemiz, Malatya’ya, Türkiye’ye ve dünyaya hizmet etme yarışında yoluna devam edecektir. Geçtiğimiz günlerde üniversitemizde bir seçim yaşadık ve bitti. Ayrı gayrıya düşmeden, insanları dışlamadan, yeniden üniversite olarak üzerimize düşeni yapacağız. Bundan dolayı bize güvenebilirsiniz."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 61
Bu Ay : 1643
Toplam : 1643

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom