Ömer Faruk Öz Meclis İdare Amiri

TBMM'de Ak Parti'nin 3 isimle temsil edildiği Meclis İdare Amirliklerinden birine de Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz seçildi.

Ömer Faruk Öz Meclis İdare Amiri Malatya Haber

TBMM Genel Kurulu, AKP Grubu'nda saatler süren seçimli toplantının ardından belirlenen Başkanlık Divanı'nın AKP'li üyelerini seçti. TBMM Başkanvekilliği görevine Kayseri Milletvekili Sadık Yakut ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil seçilirken, Katip Üyeliğe Bingöl Milletvekili Yusuf Coşkun, Bolu Milletvekili Fatih Metin, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Konya Milletvekili Harun Tüfekçi ve Van Milletvekili Gülşen Orhan, İdare Amirliği'ne ise Adıyaman Milletvekili Fehmi Hüsrev Kutlu, Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz seçildi.

Öte yandan, AKP Grubu'nda boş olan iki Grup Başkanvekilliği için de görevlendirme yapıldı. Adalet Bakanlığı'na getirilen Sadullah Ergin ve yeni kabinede Sanayi ve Ticaret Bakanı olarak görev alan Nihat Ergün'ün yerine AKP Grup Başkanvekillikleri'ne Samsun Milletvekili Suat Kılıç ve İstanbul Milletvekili Ayşe Nur Bahçekapılı getirildi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 312
Bu Ay : 4110
Toplam : 4110

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom