Okullar Hayat Bulsun Projesi

Meşale Derneği’nin "Okullar Hayat Bulsun Projesi" kapsamında Türkiyem İlköğretim Okulu’nda yaz okulunu ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, öğrencilerin çalışmalarını izledi.

Okullar Hayat Bulsun Projesi Malatya Eğitim

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ve Meşale Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kayan tarafından karşılanan Milletvekili Şahin’e, Meşale Derneği Yaz Okulu Koordinatörü Nihat Kaplan, yaz okulu hakkında bilgi verdi.

Burada açıklama yapan Şahin, "Kurumsal bir yapı içinde boş zamanlarını değerlendiren bu öğrencilerin iyi bir şekilde yetişeceklerine inanıyoruz. Yarınımızın gençleri, geleceğimizin ümitleri olan gençlerimizi ne kadar iyi eğitirsek, sokak tehlikesinden kurtarırız. İnşallah okullara da bu şekilde zaman ayırırsınız. Yaz dönemlerini sokaklarda geçirmeyip yaz okullarında eğitimlerini sürdürmeleri önemlidir. Üreten, yarınlarını düşünen, kendi öz kimliğine sahip çıkan nesillerin yetişmesini arzu ediyoruz" şeklinde konuştu.

Şahin, gençlerin iyi yetişmesi için AK Parti iktidarı olarak 4+4+4 yeni eğitim sistemi getirdiklerini ifade ederek, bu eğitim sisteminin öneminin uygulama sonrasında daha iyi anlaşılacağını vurguladı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 416
Bu Ay : 1984
Toplam : 1984

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom