Akın, Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, "Vatandaşları ve esnafımızı sadece seçimden seçime değil, her zaman ziyaret ediyoruz" dedi.

Akın, Esnafı Ziyaret Etti Malatya Haber

Beraberinde İl Genel Meclisi üyeleri Rıza Sinanoğlu ve Abdurrahman Kızıl, AK Parti yönetim kurulu üyeleri Nadir Çalık ve Kemal Açıkgöz’le birlikte Hamidiye Mahallesi Nasuhi Caddesi esnafını gezen Milletvekili Cemal Akın, esnafın sorunlarını da dinledi. Bir emekli vatandaş, Akın’a emekli maaşlarının arttırılmasını talep etti.

Esnaf ziyaretiyle ilgili bilgi veren Akın, "Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tatile girdi. Memleketimizde hemşehrilerimizle beraber olup sorunlarını dinliyoruz. Zaten meclis tatile girmeden önce de hafta sonları mutlaka bir iki vekil olarak Malatya’da bulunuyorduk. Esnaf ziyareti sırasında, esnaf arkadaşlarımız partimizin faaliyetlerinden, teşkilatımızın faaliyetlerinden memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Bunlar da bizi memnun ediyor" ifadelerini kullandı.

"Malatya’da AK Parti’ye yüzde 70 destek verildi" diyen Akın, bu desteğin artarak devam etmesi için halkla iç içe olmaya çalıştıklarını, vatandaşların sıkıntılarını dinleyip imkanı olanları çözmeye çalıştıklarını belirterek, sadece seçimden seçime değil, sürekli vatandaşları ve esnafı ziyaret ettiklerini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 265
Bu Ay : 1000
Toplam : 1000

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom