5 Temmuz Türkiye Gündemi

5 Temmuz 2012 Türkiye Gündemi

5 Temmuz Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.30’da Vietnam Büyükelçisi Nguyen The Cuong’u Çankaya Köşkü’nde kabul edecek, saat 14.00’da Somali Büyükelçisi M.Mursal Sheikh Abdırahman’ı kabul edecek, saat 15.00’da Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’i kabul edecek, saat 16.00’da MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul edecek.

TBMM Başkanı Çiçek'in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 10.30’da 24. Dönem 1. ve 2. yasama yılı faaliyetlerini değerlendirmek üzere basın toplantısı yapacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, saat 10.30’da Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) Konferans salonunda düzenlenen “2023 Vizyonu ve Türkiye’de Yazılım Sektörü” konulu panele katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, saat 09.30’da TESKOMB Genel Merkezi’nde Ekonomi Muhabirleri Derneği üyeleriyle kahvaltı yapacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 15.30’da Gürcistan Ankara Büyükelçisi Tariel Lebanidze’yi kabul edecek, saat 17.00’de Dünya Gıda Programı İcra Direktörü Erthartin Causin’i kabul edecek.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ceylan İnternationel Otel’de saat 09.00’’da Mitsubishi CEO’su kabul, 09.30’da Japon CEO’lar ile görüşme, 10.00’da “Irak Enerji ve İnşaat Pazarında Türk-Japon İşbirliği” seminerine katılacak.
- Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Üsküdar Netaş Kampusu Sosyal Tesisleri’nde saat 15.00’te, “Mobil ve Sabit Kablosuz Geniş Bant Erişim İstasyonu” ile “Engel Arkası Algılama Cihazı”nın tanıtım toplantısına katılacak.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Konya’nın Akşehir ilçesinde düzenlenen 53. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri’nin açılış törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
-TÜİK, saat 10.00’da 2012 yılının ilk dönemine ilişkin inşaat ciro ve üretim endekslerini açıklayacak.
- Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı ile ortaklaşa yürütülen “İdiopatik Gecikmiş Konuşma Problemi Olan Çocukların Okul Öncesi Eğitim Kurumu İle Desteklenmeleri” projesinin imza töreni, saat 14.30’da Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilecek.
- Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, saat 11.30’da Çankaya Belediyesi’nin temizlik uygulamalarıyla ilgili planlarını anlatan basın toplantısı düzenleyecek.
- TMMOB Mimarlar Odası üyeleri, saat 10.00’da bir basın toplantısı düzenleyecek.
- Kimya Mühendisleri Odası (KMO) üyeleri, saat 11.30’da Ankara suyunda saptanan kirlilik değerleriyle ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
- Barınma Hakkı Meclisi üyeleri, saat 12.00’da Afet Yasası’na “dur” demek amacıyla Başbakanlık önünde toplanacak.
- Doğu Türkistan Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, saat 12.00’da Çin Büyükelçiliği önünde Urumçi katliamını protesto edecek.
- İşçi Partisi Ankara İl Örgütü üyeleri, saat 17.00’da Kızılay YKM önünde basın açıklaması yapacak.
- At yarışlarında, “Anadolu Ajansı Kupası Koşusu”, 17.30’da 75. Yıl Hipodromu’nda yapılacak.
- REGA (Red and Green Alternatives-Kızıl ve Yeşil Alternatiflir) Buluşması, İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.
- Doğa Derneği, Elite World Hotel’de saat: 10.00’da, “Karadeniz’in Güneyinde Deniz Önemli Kuş Alanlarının Envanterinin Hazırlanması Projesi”nin tanıtımı için basın toplantısı düzenleyecek.
- Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde saat 11.00’de basın açıklaması düzenleyecek.
- İstanbul Kalkınma Ajansı, İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde saat 10.30’da, Arı Platformunun hazırladığı araştırma sonuçlarını açıklamak üzere “Arı Ürünlerinin Sağlık Üzerine Etkileri” konulu sempozyum düzenleyecek.
- Diyanet İşleri Bakanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, İstanbul Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi’nde saat 12.30’da, Patrik I. Bartholomeos’u ziyaret edecek.
- Halk Komiteleri, Altınşehir, Zeytinburnu ve Esenler deki AK Parti İlçe Teşkilatları binaları önünde saat 12.30’da, “Yıkıma, Soyguna, Sürgüne Hayır Demek İçin Yürüyoruz” etkinlikleri kapsamında Halk Kürsüleri kuracak.
- Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, WOW Airport Hotel’de saat 15:00’te, Anten Teknik Hizmetler ve Verici Tesis İşletme Anonim Şirketinin kuruluşu dolayısıyla düzenlenecek basın toplantısına katılacak.
- İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Polis Eğitim ve Kongre Merkezi’nde saat 17.30’da, 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden rütbeli personel için rütbe terfi töreni düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- UEFA’nın Beşiktaş’a 1 yıl men kararını karşı CAS’a açtığı davanın duruşması bugün yapılacak.
- Şike davasında kararların açıklanmasından sonra gelişmeler takip ediliyor.
- Fenerbahçe’nin yeni transferi Egemen Korkmaz, Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesi’nde basına açık yapılacak sağlık kontrolünden geçecek.
- Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı saat 16.00’da Astoria’da bulunan merkezinde yapılacak.
- Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını saat 10.30’da basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Beşiktaş, sabah saat 11.00'de özel bir uçakla Avusturya'ya hareket edecek ve ilk antrenmanını TSİ 19.30'da yapacak.
- Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında saat 10.00’da laktak testinden geçecek. Basına kapalı gerçekleştirilecek olan laktak testinin ardından oyuncular saat 18.00’de başlayacak ve basına açık gerçekleştirilecek antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.
- Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek.
- FIFA kokartlı hakem Tolga Özkalfa, Gürcistan'ın FC Torpedo Kutaisi ile Kazakistan'ın FC Aktobe takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu maçını yönetecek.
- Kulüplerin transfer çalışmaları takip ediliyor.
- Takımların yeni sezon çalışmaları takip ediliyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 69
Bu Ay : 3626
Toplam : 3626

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom