BAL Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor, yeni sezon öncesi çalışmalarına başladı. Sarı kırmızılı ekip, Antrenör Feyzullah Küçük ile yollarını ayırdı.

BAL Ligi Malatya Spor

2012-2013 sezonu çalışmaları kapsamında İstanbul’da bir toplantı yapan 44 Malatyaspor yönetimi, yeni sezonla ilgili bir takım kararlar aldı. Gerçekleştirilen toplantı sonrasında bir açıklamada bulunan 44 Malatyaspor Basın Sözcüsü Serkan Alkasoğlu, amaçlarının Malatya’yı BAL Ligi’nde en iyi şekilde temsil ederek bir üst lige çıkarmak olduğunu söyledi. Alkasoğlu, toplantıda önemli gündem maddelerinin görüşülerek radikal kararlar aldıklarını kaydederek, "Amacımız Malatya’yı BAL Ligi’nde en iyi şekilde temsil etmektir. Bu anlamda kulüp yönetimi olarak bazı radikal kararlar aldık" dedi.

Antrenör Feyzullah Küçük ile yollarının ayrıldığını duyuran Alkasoğlu, "Geçtiğimiz sezonun son 4 haftasında takımın başına getirilen Feyzullah Küçük hocamız Malatya'nın tanıdığı önemli bir insan ancak kendisiyle bazı fikir ayrılıkları yaşadık. Kendisiyle uzun yıllar çalışmayı düşünüyorduk. Ama ileride üzücü durumların yaşanmaması adına hocamızın da isteği üzerine yollarımızı ayırdık. 44 Malatyaspor olarak bize kattığı değerler ve verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Alkasoğlu, Feyzullah Küçük ile yollarının ayrılmasının ardından antrenör arayışlarına başladıklarını belirterek, "44 Malatyaspor gün geçtikçe büyük bir camia olma hüviyetini kazanıyor. Takımımızı dört dörtlük bir ekip yapmak bizim elimizde. Bu anlamda antrenör arayışımız sürüyor. Hafta içerisinde takımın başına Malatya’nın önemli futbol adamlarından birini getireceğiz" diye konuştu.

Kulüp olarak görev dağılımını da gerçekleştirdiklerini ifade eden Alkasoğlu, "Kulüp İdari Menajerliği görevine kulübün kuruluş aşamasında büyük emekleri olan Ahmet Tayfun getirildi. Kendisi takımın hedefleri ve bu aşamalara gelmesinde büyük katkı sağlamıştı. Bu anlamda Ahmet Tayfun’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Öte yandan kulüp olarak görev dağılımımızı yaptık. Amacımız 44 Malatyaspor’u en iyi yerlere getirmektir" şeklinde konuştu.

Barış Bingöl başkanlığındaki 44 Malatyaspor yönetiminde görev dağılımı şöyle oluştu:
"Müslüm Boztaş-başkan vekili, Ramazan Dere-kulüp 2. başkanı, Kemal Oğuz-as başkan, Bekir Karabuya-asbaşkan, Hanifi Cangönül-başkan yardımcısı, Serkan Alkasoğlu-basın-yayın ve halkla ilişkiler sorumlusu, Bülent Uludağ-futbol şube sorumlusu, Kadir Biçer-genel kaptan, Fikret Karaduman-tesisler sorumlusu, Kadir Kılınç-ARGE sorumlusu" 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 849
Bu Ay : 3333
Toplam : 3333

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom