Hekimhan'da Ödül Töreni

Malatya Okuyor Kampanyası kapsamında, Hekimhan ilçesindeki okullarda eğitim gören öğrenciler ile kampanyaya katılıp dereceye giren veli ve kamu personellerine ödülleri düzenlenen tören ile verildi.

Hekimhan'da Ödül Töreni Malatya İlçe

İlçe Kaymakamlık makamında düzenlenen ödül törenine Kaymakam Nurettin Dayan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Çalgan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cafer Dilek, daire amirleri, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Kaymakamı Nurettin Dayan, yaptığı konuşmasında; 2 yıldır Malatya Okuyor projesi çerçevesinde öğrencilerimize hediyeler veriyorduk. Bu sene öğrencilerimizin yanı sıra dereceye giren veli ve kamu personellerini de hediyelerini verdik. Toplamda 5 milyon 126 bin 478 sayfa kitap okunmasıyla çok güzel sonuçlar aldık” ifadelerini kullandı.

Birinci olanlara 1 adet diz üstü bilgisayar, ikincilere 1 adet Yarım Altın, üçüncülere 1 adet çeyrek altın olmak üzere toplam 5 Adet diz üstü bilgisayar 5 Adet Yarım altın ve 6 adet çeyrek altın hediye edildi.
İlçe genelinde 2011 - 2012 eğitim yılı sonunda dereceye giren öğrenci, kamu personeli ve velilerin listesi şöyle belirtildi:

“Dereceye Giren Öğrenciler şunlar: Kader Şahin, Önder Özgül, Serpil Gültekin,
Kamu Personeli Okuyor Kampanyasında Dereceye Girenler: Güngör Bebek, Pınar Çabuk,
Feyzullah Yağmur.

Okuyan Aileyiz Kampanyasında Dereceye Giren Veliler:

Meral Sarıbaş, Nejla Avcu ,Hanım Gökçe, Okuyor Kampanyasında Dereceye Giren 1. Kademe Okullar: Aşağı Kirmanlı İlköğretim Okulu, Güzelyurt Çerme İlköğretim Okulu, Hasançelebi İlköğretim Okulu Okuyor Kampanyasında Dereceye Giren 2. Kademe Okullar: İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İ.H.L., Hekimhan Anadolu Lisesi, Güzelyurt Lisesi.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom