23 Haziran Türkiye Gündemi

23 Haziran 2012 Türkiye Gündemi

23 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

 Cumhurbaşkanı Gül'ün programı

- Kayseri'de bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Marina'da saat 10.00'da Büyükşehir Belediyesi'nin proje sunumunun yapılacağı kahvaltılı toplantıya katılacak. Saat 13.00'te Tekir Yaylası'nda gezinti yapacak olan Gül, daha sonra İstanbul'a hareket edecek. Cumhurbaşkanı Gül'e programında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da eşlik edecek.

Başbakan Yardımcıları, Bakan ve Bakan Yardımcılarının programları

- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Makedonya'da Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nca (TİKA) yeniden inşa edilen Atatürk'ün babası Ali Rıza Efendi'nin Kocacık'taki anı evindeki çalışmaları inceleyerek, bir okulu ziyaret edecek.
- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Denizli'de saat 13.00'de Dedeman Park Oteli'nin açılışına katılacak.
- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İran ziyareti kapsamında Tebriz kentinde 3. Uluslararası İpek Yolu İşadamları Buluşması'nın açılış törenine katılacak ve çeşitli temaslarda bulunacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da saat 11.00'de Maden Şehitleri Aileleri Dayanışma Derneği'nin açılışına katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gaziantep'te saat 09.30'da ''Özürlülerin Toplumsal Entegrasyonu'nun Geliştirilmesi Projesi Hibe Programı'' tanıtım toplantısı ile Kalkınma Ajansları ve Sosyal Politika Açılımları Buluşması'na, saat 13.55'de Kent Konseyi'nin ''Hayat Veren Kadını Hayata Katın'' konulu 6. Genel Kurul toplantısına katılacak ve ardından TRİKONFEX 2. Triko, Triko İpliği, Konfeksiyon ve Teknolojileri Fuarı'nı ziyaret edecek.
- Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'da saat 13.30'da 19 Mayıs Belediyesi'nin pazar yeri temel atma törenine, saat 14.00'de 19 Mayıs Futbol Sahası'nın açılışına, saat 15.00'de Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Şevket Aşçı Turizm Fakültesi'nin temel atma törenine, saat 15.45'de Bafra Futbol Sahası'nın açılışına katılacak.
- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bayburt'un Bayraktar köyünde saat 14.00'de Baksı Müzesi'ndeki ''Mesafe ve Temas'' adlı serginin açılışına katılacak.

Siyasi partilerin programları

- BDP Genel Başkan Yardımcısı Gülten Kışanak, saat 10.00'da BDP Ümraniye İlçe Başkanlığı'nda "Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği ve Kadına Şiddet İçerikli" eğitim programına katılacak.
- CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, saat 15.30'da Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde Cumhuriyet Evleri'nin 5. yılsonu kutlama etkinliği ve ödül törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Üniversiteye girişte ikinci aşama sınavı olan LYS'nin edebiyat-coğrafya sınavı, 81 il merkezi ile Lefkoşa'da yapılacak.
- Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Ankara'da saat 10.00'da konfederasyonun 20. kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katılacak.
- HAS Parti İstanbul İl Başkanlığı, saat 10.00'da Fatih'teki Legacy Ottoman Hotel'de "İslamcılık" konulu sempozyum düzenleyecek.
- Kayıp yakınları, saat 12.00'de Galatasaray Meydanı'nda basın açıklaması yapacak.
- Milyonlar Adalet İstiyor İnisiyatifi, saat 18.00'de özel yetkili mahkemelerin kaldırılması için Şişli Camii önünden AK Parti Şişli İlçe binasına yürüyecek.
- İHD üyeleri, saat 18.00'de Taksim Tramvay Durağı'nda Şanlıurfa Cezaevi'nde meydana gelen olayı protesto edecek.
- 6. Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nin açılışı, saat 20.00'de düzenlenecek programla gerçekleştirilecek.
- Antalya'nın Belek beldesinde bulunan Rixos Premium Belek Otel'in başlattığı Kültür ve Gastronomi Festivalleri kapsamında 2. Güneydoğu ve Doğu Anadolu Festivali düzenlenecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- UEFA Avrupa Şampiyonası çeyrek final maçında İspanya ile Fransa, saat 21.45'te karşılaşacak.
- Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde Antalya Galatasaraylılar Derneği tarafından Antalya'da düzenlenecek olan şampiyonluk balosuna katılacak.
- İstanbul BŞ. Belediyespor A.Ş Şöhretler Turnuvası, saat 18.30'da Göztepe Belediye Tesisleri'nde eski futbolcuların ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 788
Bu Ay : 14964
Toplam : 14964

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom