173. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutlandı

Jandarma Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü, Malatya İl Jandarma Komutanlığı'nda yapılan törenle kutlandı.

173. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutlandı Malatya Kültür-Sanat

Törene; Vali Ulvi Saran, 2.Ordu Komutanı Orgeneral Servet Yörük, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Orhan Erdim, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün ile kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Recep Ayas, “Türk Silahlı Kuvvetlerinin ayrılmaz bir parçası olan ve mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Jandarma Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü kutlamanın, mutluluk ve heyecanı içerisindeyim. Jandarma Genel Komutanlığı’nın tüm personeli adına bu mutlu günümüzde hepinize teşriflerinizden dolayı en derin saygı ve şükranlarımı sunarım.

Başarılarla dolu 173 yıllık köklü bir tarihe sahip olan Jandarma Genel Komutanlığı kuruluşundan bu güne yüce milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönünde hizmetleri ile ulusumuzun takdirini kazanmıştır. Jandarma Genel Komutanlığı personeli olarak bizler; ulusumuzun bize olan teveccühünün bilincinde hareket ederek, var olan bu güven ve sevgi bağını korumak, perçinlemek ve daha da güçlendirmek azmindeyiz” dedi.

Konuşmaların ardından Malatya İl Jandarma Komutanlığı’nın çeşitli birimlerinde görevli başarılı personele başarı belge ve plaketleri Vali Saran ve 2. Ordu Komutanı Orgeneral Yörük tarafından verildi.

Kutlama kapsamında jandarma tarafından kullanılan araç ve gereçlerin sergisi de açıldı. Bomba arama köpeğinin gösterisi yapıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 268
Bu Ay : 7065
Toplam : 7065

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom