İller Arası Kick Boks Şampiyonası

Malatya’da düzenlenen 7. Anadolu İller Arası Kick Boks Şampiyonası’nda, çekişmeli maçlar oynanıyor.

İller Arası Kick Boks Şampiyonası Malatya Spor

Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen organizasyonla ilgili bilgiler veren Türkiye Kick Boks Federasyonu Teknik Kurul Başkanı ve Kick Boks Malatya Temsilcisi Nurullah Ertaş, birbirinden çekişmeli ve zevkli müsabakalar oynandığını belirterek, şampiyonaya ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Anadolu İller Arası Kick Boks Şampiyonası’nın 7.'sini düzenlediklerini hatırlatan Ertaş, "Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kick Boks İl Temsilciliği'nin 2012 yılı faaliyet programında yer alan 7. Anadolu İller Arası Kick Boks Şampiyonası'na, Malatya olarak ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 11 ilden 282 sporcu şampiyonaya katıldı. Amacımız hem Kick Boks sporunu daha da geliştirmek, hem de sporcular arasındaki diyalogu, birlik ve beraberliği daha fazla geliştirmektir" ifadelerini kullandı.

Ertaş, Malatya’nın kick boks sporunda önemli bir yerinin olduğunu kaydederek, Malatya olarak Anadolu illeri arasında düzenlenen şampiyonalarda iyi dereceler elde ettiklerini, gün geçtikçe kick boks sporuna olan ilginin daha çok artarak, gelişip yaygınlaştığını belirtti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 462
Bu Ay : 1197
Toplam : 1197

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom