Japon Heyeti Malatya'yı Beğendi

Malatya’da, hafta başından beri misafir olan Japon seyahat acentesi sahipleri, tur operatörleri, medya ve turizm yazarlarından oluşan heyet, Malatya’yı beğendiklerini söyledi.

Japon Heyeti Malatya'yı Beğendi Malatya Haber

Vali Ulvi Saran’ı ziyaret eden 15 kişilik Japon heyeti, Malatya’da bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, gezileri neticesinde elde ettikleri bilgileri Japon halkıyla paylaşacaklarını, Malatya’yı ziyaret etmeleri için her türlü bilgilendirmeleri ve teşviklerini yazılı ve görsel ortamda sağlayacaklarını belirtti.

Vali Saran da konuşmasında, misafirleri Malatya’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek "İlimizi ve çevre illeri Japon turizm sektöründe en iyi şekilde tanıtacaklarına ve önümüzdeki yıllarda ilimizi ziyaret eden Japon turist sayısında önemli bir artış sağlayacaklarına inancım tamdır" dedi.

Saran, tarihi 5 Konaklar’da misafirlere, ceviz ağacından yapılma sandıklar içerisinde bir tarafında Nemrut Dağı’nın diğer tarafında Japonya’nın Fuji Dağı’nın resmi olan çay fincanları armağan etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 663
Bu Ay : 7809
Toplam : 7809

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom