Yaz Spor Merkezlerine Kayıt Devam Ediyor

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Yaz Spor Okullarına kayıtlar devam ediyor.

Yaz Spor Merkezlerine Kayıt Devam Ediyor Malatya Haber

Geçtiğimiz yıl 19 branşta faaliyet gösteren Yaz Spor Okulu’nun kapsamı daha da genişletilerek branş sayısı 31’e çıkarıldı. Malatya’da Yaz Spor Okulları kapsamında "Atletizm, atıcılık, badminton, basketbol, bilardo, boks, buz hokeyi, jimnastik, dağcılık, futbol, güreş, halk oyunları, hentbol, hokey, izcilik, judo, karate, kick boks, kriket, kürek, masa tenisi, modern pentatlon, muay thai, rafting, satranç, su topu, tekvando, tenis, voleybol, vücut geliştirme ve yüzme branşlarında eğitim verilecek. Haziran ayının başından itibaren alınmaya başlayan kayıtlarda, şu ana kadar 955 öğrenci müracaatta bulundu.

Yüzme dalında şimdiye kadar 328 kayıt yapılırken, jimnastiğe 89, atıcılık sporuna 29, atletizme 31, badmintona 7, basketbola 174, güreşe 33, hentbola 19, hokeye 1, judoya 14, karateye 11, kick boksa 13, masa tenisine 9, tekvandoya 62, tenise 28, voleybola 53, futbola 33, satranca 11, modern pentatlona 5, su topuna ise 5 başvurunun yapıldığı kaydedildi.

Yüzme dışında bütün branşlarda kayıtlar ücretsiz olarak gerçekleştirilirken, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bu yıl 5 bin kayıt yapmayı hedefliyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 64
Bu Ay : 7210
Toplam : 7210

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom