Malatya'da Kick Boks Şampiyonası

Malatya'da düzenlenen 7. Anadolu İlleri Arası Kick Boks Şampiyonası’nın açılışı gerçekleştirildi.

Malatya'da Kick Boks Şampiyonası Malatya Spor

Türkiye Kick Federasyonu ile Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kick Boks Malatya İl Temsilciliği’nin katkılarıyla düzenlenen 7. Anadolu İlleri Arası Kick Boks Şampiyonası’nın açılış seronomisi gerçekleştirildi.

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen açılış törenine Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Kick Boks Federasyonu Teknik Kurul Başkanı ve Kick Boks Malatya İl Temsilcisi Nurullah Ertaş’ın yanı sıra antrenör ve sporcular katıldı.
Açılış töreninde bir konuşma yapan Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, “Malatya’da bu organizasyonu düzenlememizdeki en büyük amacımız komşu illerimizle dostluk, kardeşlik bağlarını pekiştirmek ve sporcularımızı bir araya getirerek, kaynaştırmaktır. Aynı zamanda da sporcularımızın sosyalleşmesi adına bu tür organizasyonları önemsiyoruz. Her yıl sporcu sayını artırarak bu tür organizasyonları düzenleyeceğiz” dedi.

Açılış töreninin ardından müsabakalara geçildi. Malatya, Adıyaman, Osmaniye, Niğde, Ordu, Kahramanmaraş, Yozgat, Gaziantep, Tunceli, Sivas ve Diyarbakır’dan gelen 282 sporcu dereceye girebilmek amacıyla mücadele edecek.

Müsabakaların 14 Haziran’da sona ereceği kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 85
Bu Ay : 708
Toplam : 708

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom