Çanakkale Gezisine Götürüldüler

Dezavantajlı Gruplarla Sosyal Bütünleşme Projesi kapsamında sosyal yardım alan, yaşlı, engelli, mahkum ailesi ve tek ebeveynli ailelerin çocukları Çanakkale gezisine götürüldü.

Çanakkale Gezisine Götürüldüler Malatya Kültür-Sanat

Çanakkale geziisne götürülen çocuklar için polis evi önünde bir uğrulama töreni yapıldı. Törene Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Us ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tayip Karahan da katıldı.

Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Us, çocuklardan gezdikleri yerler konusunda not almalarını, gezi sonrasında bunları kendilerine anlatmalarını istedi.

Toplum Destekli Polislik Şubesi Müdürü Tayip Karahan da, 80 öğrencinin Çanakkale'ye götürüleceğini belirterek SODES kapsamında yürütmekte oldukları Dezavantajlı Gruplarla Sosyal Bütünleşme projesi çalışmasında önce İnönü Üniversitesi’nden gönüllü öğrencilerle birlikte ailelerin ziyaret edilerek görüşüldüğünü, ardından da bu ailelerin çocuklarını 3 gün Çanakkale gezisine aldıklarını belirtti.

Karahan, 80 öğrencinin gezi kapsamında Çanakkale Savaşı’nın geçtiği tarihi mekanları, şehitlik ve müzeleri ziyaret ederek, birlik ve bütünlük bilincinin pekişmesini sağlamaya çalışacaklarını sözlerine ekledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 704
Bu Ay : 2022
Toplam : 2022

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom