Malatya İddialı

Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası’nda Malatya’dan 3 ismin görev yapacağı kaydedildi.

Malatya İddialı Malatya Spor

 Yunanistan’ın başkenti Atina’da 14-17 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası’nda Malatya’dan idareci olarak Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Turtay, kısa adı WTF olan World Tekvando Federation tarafından davet edilen Uluslar Arası Tekvando Hakemi Abdullah Kuzucu ile Türkiye Ümitler Milli Takım Antrenörü Alaaddin Menekşe’nin görev yapacağı bildirildi.

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Turtay, Malatya’nın Tekvando sporunda önemli bir yere sahip olduğunu kaydederek, Malatya’dan birçok isminin Türkiye Tekvando Federasyonu’nda başarılı görevler üstlendiğini kaydetti.
İyi bir kamp döneminin ardından Yunanistan’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonasına katılacaklarını ifade eden Turtay, “Türk Milli takımı tekvando branşında her kategoride büyük başarılara imza atmıştır. Tekvando sporunun lokomotifi konumunda olan Malatya, bu başarıların elde edilmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası’nda da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ben bize bu görevi veren ve her daim yanımızda olan Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanımız Yrd. Doç. Dr. Metin Şahin’e şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Uluslararası Tekvando Hakemi Abdullah Kuzucu ise, birçok Avrupa ve Dünya şampiyonasında görev yaptığını hatırlatarak, “Her daim görev aldığımız gerek Avrupa gerek Dünya şampiyonalarında başarılı olarak döndüm. Ülkemi bütün organizasyonlarda çok iyi şekilde temsil ettim. Bundan sonraki organizasyonlarda da ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim. En büyük hedefim genç hakemlere iyi bir örnek olmaktır” diye konuştu.

Türkiye Ümitler Milli Takım Antrenörü Alaaddin Menekşe de, takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini, en iyi derecelerle Türkiye’ye döneceklerini ifade etti.

Menekşe, geçmişte takım olarak büyük başarılara imza attıklarını hatırlatarak, “Elimizde yetenekli ve kaliteli sporcular var. Özellikle kamp çalışmalarını en iyi şekilde değerlendirerek, şampiyonaya hazırlandık. Ben şampiyonadan en iyi derecelerle döneceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 155
Bu Ay : 3712
Toplam : 3712

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom