Esenlik'in 3. araba sahibi...

Malatya Belediyesi Esenlik İmar, İnşaat ve Ticaret Limited şirketinin üçüncü eşya piyangosunda bir otomobil ve 11 farklı hediye talihlileri belirlendi.

Esenlik'in 3. araba sahibi... Malatya Ekonomi

Esenlik Ltd. Şti. kuruluşunun 20. yıldönümünde 12 günde 12 hediye toplam 144 hediye piyangosu çekilişinin üçüncüsü büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Toplam 37.257 bilet satılırken bu biletlerden, 31.257 bilet çekiliş sandıklarına atıldı.

 

Çekilişe Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, Belediye Meclis üyesi Hasan Demez, Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdür yardımcıları, Veysel Tay, Hulusi Poyraz, Mesut Bozkurt 'un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Çekiliş öncesi bir konuşma yapan Esenlik Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, "12 günde bir hediye çekilişimiz devam ediyor. Bugün üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz, ancak geriye daha dokuz çekilişimiz var. Malatya’nın her bölgesine Esenlik ltd. şti.nin hizmetlerini ve hediyelerini ulaştıracağız” dedi.

Çekiliş kurallarının anlatılmasından sonra eşya piyangosu çekilişine geçildi. Çekilişte ilk olarak otomobil talihlisi belirlendi. Otomobil talihlisini belirleyen çekilişi Esenlik Genel Müdürü Hacı Uğur Polat gerçekleştirdi. Otomobil 25 yaşında eğitimci Fatma Kılınç'a çıktı. Otomobil müjdesini ise Esenlik Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, telefon aracılığıyla Kılınç 'a iletti.

 

Kılınç; Duygu ve düşüncelerini dile getirirken, alışverişlerini sürekli olarak, Esenlik Ltd. Şti marketlerinde yaptığını söyledi. “Malatya’nın öz malı olan Esenlik marketlerin sahibinin bu ilde yaşayan insanlar olduğunu ifade etti. Kılınç, herkes sahibi olduğu bu şirketi, değerleri arasında en önemli yere koyabilmelidir.” Arabası olmadığını ifade eden Fatma Kılınç, çok mutlu olduğunu ifade etti.

Araba ile beraber buzdolabı, çamaşır makinesi, cep telefonu, elektrikli süpürge, mikrodalga fırın, bisiklet, mutfak robotu ve 44 TL alışveriş çeklerinin sahipleri bugün yapılan çekiliş ile belirlendi.

Çekiliş sonuçları Esenlik market vitrinleri www.esenlik.com.tr  adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 418
Bu Ay : 1986
Toplam : 1986

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom