Trafik Güvenliği Semineri

Yazıhan İlçe Emniyet Amirliği Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından Yazıhan'da bulunan okullara yönelik Trafik Güvenliği seminerleri verildi.

Trafik Güvenliği Semineri Malatya Haber

Seminerlere, İlçe Emniyet Amirliği Bürolar Amiri Gülbey Sarıoğlu, Yazıhan Lisesi Müdürü Mehmet Karadeniz, Yazıhan İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Öz, Abdurrahman Serttaş İlköğretim Okulu Müdürü Şükrü Devecioğlu, polis memurları Serkan Azeroğlu, Şazenüş Yüce ve Teslime Çolak'ın yanı sıra öğretmen ve öğrenciler katıldı.

İlçe Emniyet Amirliği Bürolar Amiri Gülbey Sarıoğlu yaptığı açıklamada; Yazıhan Lisesi’nde yapılan seminere 200 öğrenci, 11 öğretmen, Yazıhan İlköğretim Okulu’nda yapılan seminere 150 öğrenci, 5 öğretmen, Abdurrahman Serttaş İlköğretim Okulu'nda yapılan seminere ise 160 öğrenci ile 5 öğretmenin katıldığını söyledi.

Sarıoğlu, seminerlerde trafik kurallarının ve trafik güvenliğinin önemini anlatan slayt ve kısa filmlerle öğrencileri bilgilendirdiklerini, ayrıca karşılıklı soru cevaplarla seminerlerin verimli ve renkli hale getirildiğini dile getirdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 808
Bu Ay : 1326
Toplam : 1326

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom