'Aile’nin Temel Esasları' Anlatılacak

Malatya Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kadın Meclisi 15 Mayıs Aile Haftası münasebetiyle “Geçmişten Günümüze Ailenin Temel Esasları” konulu konferans düzenleyecek.

'Aile’nin Temel Esasları' Anlatılacak Malatya Eğitim

Malatya İl Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen konferansa; Ak- Med; Bilsam, Yetimler Kervanı, TİMAV, Umut- DER, Hanımeli, AKAD, Hayırlarda Yarış, AKÇED, Meşale, Yağmur-Der ve birçok sivil toplum kuruluşu destek veriyor.

Yaptığı çalışmalarının tamamında aileyi merkeze koyan Kadın Meclisi, Malatya İl Müftülüğü ile birlikte açtığı “Aile Akademisi” programında eğitim alan kursiyerlere de belgelerini takdim edecek.

Türkiye’de farklı şehirlerde aile konusunda konferans veren ve yoğun bir ilgi ile karşılanan Eğitimci Rümeysa Telli; aile kavramını ve aile’nin önemi vurgulamak, aile bilinci kavramını oluşturmak ve aile kültürüne dikkat çekmek adına Malatya’ya geliyor.

Kent Konseyi’nden yapılan açıklamaya göre, 15 Mayıs Salı günü saat 20.00’da Belediye Konferans Salonunda düzenlenecek olan programa tüm Malatyalıların aileleri ile birlikte katılarak istifade etmelerinin önemi vurgulandı…

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 687
Bu Ay : 6771
Toplam : 6771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom