CHP Anneler Günü Etkinliği Düzenledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Kadın Kolları Anneler Günü dolayısıyla bir program düzenledi. İl Başkanı Enver Kiraz “karşılıksız tek sevgi anne sevgisidir" dedi.

CHP Anneler Günü Etkinliği Düzenledi Malatya Haber

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Kadın Kolları Anneler Günü dolayısıyla bir program düzenledi.

Altın Yunus Tesisleri’nde düzenlenen Anneler Günü programına, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz, Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer ve partililer katıldı.

CHP Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer yaptığı konuşmada, "Bütün anneler bugün sevgi ve saygı ile anılır. Sağlam toplum ancak temelleri sağlam atılmış aile yapısıyla mümkündür. Annelerimiz toplumun temel direğinin ve geleceğinin teminatıdır. Demokrasi, özgürlük ve gerçek hukuk düzeni CHP iktidarında gerçekleştirilecektir. Yıllar içinde yılın annesini seçmek gibi bir gelenek oluştu, ancak biz bütün anneleri yılın annesi olmaya layık görüyoruz" dedi.

Milletvekili Veli Ağbaba ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Bugün sizlerle birlikte olmak Malatya’nın en aydınlık yüzü kadınlar ile olmak benim için büyük bir onur. Tabii Anneler Gününü her zaman istediğimiz koşullarda kutlayamıyoruz. Geçen günlerde Şırnak’ta şehit olan Kemal Aktay’ın annesinin elini öpmeye gittim. Kemal Aktay’ın annesi diyor ki, ‘ülkeyi yönetenlerin, iş adamlarının çocukları Şırnak’ta doğu da ölmüyor. Ama bizim çocuklarımız yoksul fakir insanların çocukları doğuda öldürülüyor. Anneler Gününü kutlamak mümkün değil’ diyor. Bütün şehit annelerinin Anneler Gününü kutluyorum.”

İl Başkanı Enver Kiraz ise “karşılıksız tek sevgi anne sevgisidir. Değerli anneler sizler çok büyük fedakarlıklarla çocuklarınızı yetiştiriyorsunuz. Siz bu ülkenin geleceğini yetiştiriyorsunuz” şeklinde konuştu.

Programda, milletvekili Ağbaba, annelere karanfil hediye etti. Bu arada, CHP’nin düzenlediği Kadınlar Günü programına kadınların 20 TL’ye bilet alarak katıldıkları öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 376
Bu Ay : 6460
Toplam : 6460

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom