Gönüllükalem'den Yardım

Gonüllükalem Derneği, 13 Mayıs 2012 ALES ve 20 Mayıs 2012 KPDS sınavlarında Malatya'da ve diğer illerde kırtasiye malzemelerini toplamaya devam edeceklerini açıkladı.

Gönüllükalem'den Yardım Malatya Haber

Gönüllükalem Derneği Kırtasiye Kumbarası Projesi ile ÖSYM tarafından yapılan sınavlardan sonra topladıkları kırtasiye malzemelerini Malatya'da hangi okullara dağıtıldığı hakkında açıklamada bulundu.

Gönüllükalem Derneği Medya Koordinatörü Mustafa Naci Baysar yaptığı açıklamada; Merkeze bağlı Fatih Köyü 19 Mayıs; Doğanşehir Gövdeli, Kapıdere, Küçüklü, Örencik Kurudağ; Battalgazi Ağılyazı; Kuluncak Celal Yenitur, Kuluncak, Aşağı Sultanlı ve İlisuluk İlköğretim okullarında bin 1500 öğrenciye 5 bin kalem, bin 500 silgi, bin 500 kalemtraş, 600 adet çeşitli kırtasiye malzemesi (bant,etiket,cetvel,A4 kağıdı) ve 700 kitap yardımı yapıldığını bildirdi. Yardım yapılan bu okullarda çalışan öğretmenler tarafından talep edilen kitap ve kırtasiye malzemelerinin özenle paketlendikten sonra ilgili okullara gönderildiğini belirten Baysar, yardım gönderilen okullardaki öğrencilerin gözlerindeki ışıltının Gönüllükalem Derneği olarak bizleri çok mutlu ettiğini söyledi.

Gonüllükalem Derneği 13 Mayıs 2012 ALES ve 20 Mayıs 2012 KPDS sınavlarında Malatya'da ve diğer illerde kırtasiye malzemelerini toplamaya devam edeceklerini açıkladılar.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 603
Bu Ay : 5493
Toplam : 5493

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom