Göztepe Mahallesi'nde İnceleme

"Bir bölgenin gelişmesi için, öncelikle alt yapı sorununun bitirilmesi ve yollarının düzenli bir hale getirilmesi lazım"

Göztepe Mahallesi'nde İnceleme Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Göztepe Mahallesi’nde yapılan kaldırım ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

İnceleme gezisine Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Selim Pilten ve bazı daire müdürleri ile birlikte Göztepe Mahallesi muhtarı Bilal Yerli de katıldı.

Muhtar Yerli’den teşekkür…

Göztepe Mahallesinin eksikliklerinin bir bir giderildiğini söyleyen Mahalle Muhtarı Bilal Yerli, yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile diğer emeği geçenlere teşekkür etti. Yerli, “Mahallemize şu anda sıfır asfalt serimi yapılmaktadır. Mahalleli olarak yapılan bu çalışmalardan çok memnunuz. Bu çalışmalar tamamlandığı zaman Göztepe Mahallesi daha güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.

Bir bölgenin gelişmesinde altyapı ve yolların önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Göztepe Mahallesi’nin Malatya’nın önemli mahallelerinden birisi olduğunu söyledi. Altyapı ve yol gitmeden bir bölgenin gelişmesinin mümkün olmadığını kaydeden Çakır, Bir bölgenin gelişmesi için, öncelikle alt yapı sorununun bitirilmesi ve yollarının düzenli bir hale getirilmesi gerektiğini söyledi.

Çakır: İmarlı yollar açıyoruz…

Başkan Çakır, “Bu bölgemizi geliştirmek adına altyapı, yol düzenlemesi, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarıyla sorunsuz bir hale getirmek için çalışıyoruz. Göztepe Mahallesinde altyapısı büyük oranda tamamlanan Fevzi Çakmak caddesinde ekiplerimiz asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Yolların genişletilmesi ve yeni yolların açılmasıyla birlikte bu bölgemizde son 2-3 yıl içerisinde önemli çalışmalar gerçekleştirildi. Göztepe Mahallesinden Çevreyoluna 22 metre genişliğinde yaklaşık bir km uzunluğunda yeni yol açma çalışmamız var. Bu yolumuzdaki çalışmalarımız büyük oranda tamamlandı, yakında hizmete açacağız” dedi.

Göztepe mahallesinde devam eden çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bölgenin gelişmesinin hız kazanacağını kaydeden Çakır, “Semtlerimizi ve bölgelerimizi geliştirmek adına bir yandan imarlı yollar açarken, diğer yandan da açılan bu imarlı yolların standartlara uygun bir şekilde projelendirip vatandaşımızın hizmetine sunmaya çalışıyoruz. İnşallah Göztepe ve Tandoğan mahallelerimiz başta olmak üzere bu bölgedeki çalışmalarımızı kısa bir süre içerisinde tamamlamış olacağız” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 134
Bu Ay : 6218
Toplam : 6218

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom