'Okul Sütü' Projesi Devam Ediyor

Malatya İnönü Üniversitesi öğrencileri, Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Bulut ile birlikte Ziya Gökalp İlköğretim Okulu'nda öğrencilere süt dağıttı.

'Okul Sütü' Projesi Devam Ediyor Malatya Haber

"Okul Sütü Projesi" kapsamında süt dağıtımı, Malatya'daki ilköğretim okullarında devam ediyor. Bu çerçevede Ziya Gökalp İlköğretim Okulu'nda öğrencilere süt dağıtımı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut'un da katıldığı süt dağıtımında, İnönü Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencileri, ilkokulda eğitim görenlere süt dağıttı.

Bulut, Malatya'da devam eden süt dağıtımıyla ilgili verdiği bilgide, "Malatya'daki bütün okullarımıza dağıtıcı firma henüz süt yetiştiremedi. İlçelerdeki okullarımıza hiç süt dağıtamadık. İl merkezimizdeki okullarımızın hemen hemen hepsine dağıtıldı. Her gün 75 bin öğrenciye süt ulaştırmamız gerekiyor. Ancak ilgili firma sütü İzmir'den getirdiği için henüz ilçelerdeki öğrencilerimize ulaştıramadık. Ama kısa sürede ulaştıracağız" dedi.

Bulut, süt ile ilgili herhangi bir problem çıkmadığını kaydederek, "Çocuklarımız sütlerini afiyetle içiyorlar. Hiçbir problem yok. Pırıl pırıl bir süt" diye konuştu.

Daha sonra İnönü Üniversitesi öğrencileri, kardeşlerine süt dağıtarak, sütün önemini anlattılar.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 733
Bu Ay : 2315
Toplam : 2315

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom