200 Öğrenciye Diş Sağlığı Kontrolü

Malatya Fenerbahçeliler Derneği, İstiklal İlköğretim Okulu öğrencilerine diş sağlığı taraması yaptı.

200 Öğrenciye Diş Sağlığı Kontrolü Malatya Haber

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Malatya'da çalışmalarını sürdüren Malatya Fenerbahçeliler Derneği, Yamaç Mahallesi'ndeki İstiklal İlköğretim Okulu'nda eğitim gören 200 öğrenciyi diş sağlığı taramasından geçirdi. Öte yandan dernek yetkilileri, öğrencilere diş fırçası ve macunu verdi.

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, "Şampiyon Fenerbahçe" sloganları attılar.

Konuyla ilgili bilgi veren Malatya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hakkı Ergün, şöyle konuştu: "Dernek olarak öğrencilerimizi diş sağlığı taramasından geçirdik. Bu konuda diş hekimlerimiz Veysel Demir ile Serhat Çelik bize yardımcı oldu. Dünya üzerinde bütün Fenerbahçe dernekleri sosyal sorumluluk projelerini yerine getirmeye devam ediyor. Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Fenerbahçe, bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerini artırarak sürdürecektir. Bu noktada bize örnek olan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a, değerli yöneticilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz."

Diş hekimi Veysel Demir de, Malatya Fenerbahçeliler Derneği'nin çok güzel bir sosyal projeye imza attığını, kendilerinin de severek buna destek verdiklerini kaydetti. Çocukların diş sağlığının kontrol edildiğini anlatan Demir, şöyle konuştu:

"Artık eskisi gibi değiller, bilinçliler. Dişlerini nasıl fırçalayacaklarını biliyorlar. Çürük dişleri de var, bunun için de biz varız. Fenerbahçe Derneğine çok teşekkür ediyoruz. Ben koyu bir Galatasaraylıyım ama bu sosyal projeye de Fenerbahçe imza attı. Bize de bu güzel projeye yardım etmek düştü." 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 734
Bu Ay : 5100
Toplam : 5100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom