4 Mayıs Türkiye Gündemi

4 Mayıs 2012 Türkiye Gündemi

4 Mayıs Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde saat 14.30'da Portekiz Büyükelçisi Jorge Tito de Vasconcelos Nogueira Dias Cabral'ı, saat 15.30'da Tunus Savunma Bakanı Abdelkarim Zbıdı ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Başbakan Erdoğan'ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş programı kapsamında saat 13.45'te Kahramanmaraş Valiliği'ni ziyaret edecek, saat 14.30'da 12 Şubat Stadyumu'ndaki AK Parti İl Kongresi'ne katılacak, saat 16.30'da Kuddusi Baba Bulvarı'ndaki toplu açılış törenine katılacak.

TBMM gündemi
- TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu, saat 16.00'da TBMM Ek Bina'da toplanacak.
- CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, saat 10.30'da, CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur da 11.00'da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Grup Başkanvekili Hasip Kaplan, saat 11.30'da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 12.00'da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, saat 12.30'da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan Yardımcıları, Bakan ve Bakan Yardımcılarının programları
- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, saat 10.00'da Yozgat'ta "Yeni Teşvik Sistemi ve Yatırımlarda Devlet Yardımlar" konulu toplantıya katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 14.00'de Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Ümit Boyner ve TÜSİAD Enerji Sektörü Değerlendirme Platformu üyelerini kabul edecek.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İstanbul Hilton Otel'de saat 09.30'da 10-11 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak "Yatırım Danışma Konseyi 7. Toplantısı" hakkında bilgi paylaşımında bulunacak ve ardından saat 11.00'de "Uluslararası Doğrudan Yatırımlar 2011 Raporu"nu açıklayacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İstanbul Eyüp Sultan Camii'nde saat 13.00'te dün vefat eden kayınpederi Ahmet Yılmaz Paslı'nın cenaze namazına katılacak.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Pendik Gren Park Otel'de saat 19.00'da Türk Loydu Vakfı'nın 50. yıl dönümü kutlamalarına katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'da saat 11.30'da Teknopark inşaatının temel atma, saat 12.00'de Samsun Sağlık Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nun açılış, TÜRMOB 7. Türkiye Muhasebe Forumu, Bafra'da 2 bin kişilik spor salonunun temel atma törenlerine katılacak.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 10.30'da Silvan Barajı, Ambar Barajı ve Silvan Sulama Tüneli'nin temel atma törenine katılacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Sağlıklı Kentler Birliği Trabzon Buluşması ve Kentsel Dönüşüm Paneli ile Avrasya Üniversitesi'nde açılış dersi ve Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin ödül törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Yaş haddinden 5 Mayıs'ta emekliye ayrılacak Yargıtay Başkanı Nazım Kaynak için saat 16.00'da Yargıtay'da veda töreni düzenlenecek.
- THK, saat 10.00'da Engelliler Haftası nedeniyle zihinsel engelli 125 genci ağırlayacak ve gençler ilk defa uçağa binecek.
- TÜBİTAK 43. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri final sergisi, saat 11.00'da düzenlenecek törenle açılacak.
- Eğitim Sen, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası ve Halkevleri Derneği üyeleri, saat 12.30'da Milli Eğitim Bakanlığı önünde ortak eylem yapacak.
- Konya Aile Hekimleri Derneği'nce organize edilen Ulusal Aile Hekimleri Kongresi, saat 14.00'de Hilton Otel'de başlayacak.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Şike davasına Çağlayan Adliyesi'nde devam edilecek.
- Galatasaray, Spor Toto Süper Final'in 5. haftasında Beşiktaş'la sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını saat 11.00'de yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Trabzonspor, Spor Toto Süper Final'in 5. haftasında Fenerbahçe ile sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.
- Fenerbahçe, Spor Toto Süper Final'in 5. haftasında Trabzonspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına saat 11.00'de yapacağı antrenmanla başlayacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 396
Bu Ay : 6480
Toplam : 6480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom