Şahin Pütürge'yi Ziyaret Etti

Biz vesayet altına girmedik. Birilerinin dikte etmesiyle kendimizi yönlendirmedik. Bizi yönlendiren vatandaşımızın kendisidir. Milletimiz bize yetki vermişse biz o yetkiyi halkımız için kullanırız.

Şahin Pütürge'yi Ziyaret Etti Malatya İlçe

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Grup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin, İl Başkan yardımcısı Hakan Kahtalı, Merkez ilçe Başkan yardımcısı Mustafa Dağdelen, Demokrasi Hakem kurulu üyesi Abuzer Karakaya, İl yönetim kurulu üyesi Ahmet Gönüllüoğlu ve partililerle birlikte Pütürge ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Pütürge muhtarlarıyla biraraya gelen Milletvekili Mustafa Şahin ilçenin sorunlarıyla ilgili muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin 12 Eylül döneminde yaşananları anlatarak bir daha o dönemlerin yaşanmaması için mücadele ettiklerini söyledi.

Şahin herkesin inandığı gibi yaşama özgürlüğünün olduğunu, insanlarımıza her alanda eşit şartları sağlamak zorunda olduklarını bunun için yakın zamanda eğitimde birtakım değişiklikler yapıldığını söyleyerek yeni eğitim sistemiyle ilgili bilgi verdi.

Devlet kendisini halka kabul ettiremediği müddetçe o devletin ayakta kalması mümkün değildir diyen Şahin şunları kaydetti:

Devlet milletle barışık olmalıdır. Milletin halktan beklentileri neyse ona cevap vermek zorundayız. Ama maalesef insanlarımızı yıllarca öcü olarak görmüşler, irtica olarak görmüşler. İnanndığı gibi yaşayan insanlara tehdit demişler, Kürt tehdit demişler. Başka başka tehditler oluşturmaya başlamışlar.

Biz iktidara geldiğimiz zaman %34 oy oranıyla iktidar olmuşuz ve son seçimlerde bu oran %50leri aşmış. Bu demek oluyorki halkımız yapılan icraatlardan memnun.

Biz vesayet altına girmedik. Birilerinin dikte etmesiyle kendimizi yönlendirmedik. Bizi yönlendiren vatandaşımızın kendisidir. Milletimiz bize yetki vermişse biz o yetkiyi halkımız için kullanırız. Her hafta Malatyadayım. İlçelerimizi, beldelerimizi, muhtarlarımızı sivil toplum kuruluşlarımızı milletimizin bize verdiği sorumluluk gereği ziyaret ediyoruz. Bu sorumlulukla hareket ediyoruz. Vatandaşımız bizden ne isityorsa o istikamette kendimizi şekillendiriyoruz.

Şahin ve beraberindekiler Pütürge ilçesi esnafını da ziyaret ederek esnafın sorunları hakkında bilgi aldı.

Pütürge ilçe Başkanı Hüseyin Aldemir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Milletvekili Şahin’e teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 294
Bu Ay : 1823
Toplam : 1823

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom