Aygün, Başkan Yardımcıları İle Buluştu

Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün iadeyi ziyaretlerini sürdürüyor.

Aygün, Başkan Yardımcıları İle Buluştu Malatya Haber

Emniyet Müdürü Aygün, Belediye Başkan Yardımcıları Ertan Mumcu, Ahmet Ceyhan, Selim Pilten, Alican Bozkurt ve Mehmet Fatih Güven'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Aygün, "Bugün iadeyi ziyaretlerimizden birini gerçekleştiriyoruz. Belediye Başkan Yardımcılarımız ile birlikteyiz. Birebir çok kez görüşmüş olmamıza rağmen topluca kendi çalışma ortamlarında onlarla görüşmeyi daha uygun bulduk ve böyle bir ziyaret gerçekleştirmiş olduk.

Alanlarda sürekli beraberiz Belediye çalışanları ile. Birçok konuda ortak faaliyet yürütüyoruz. Başta trafik ve denetleme, zabıta ekipleri ile birlikte yürüttüğümüz dilenci ve sokak satıcıları ile ilgili konularda ortak birçok projemiz var. Bundan sonraki süreçte de ortak çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Belediye Başkan Yardımcıları adına konuşan Başkan Yardımcısı Mumcu ise, "Emniyet Müdürümüz çok kısa bir süre önce atanmasına rağmen dinamik görüntüsü ile şehrimizin kısa sürede sevgisini kazandı. Bizleri ziyarete geldiler.

Sayın Müdürümüzün de ifade ettiği gibi sahada Belediye ile ortak kesişen yada birlikte çözülmesi gereken ve birbirimize yardımcı olmamız gereken görevlerimiz de var. Bundan sonraki süreçte de Malatya asayişine, güvenliğine ve trafiğine her anlamda katkı sağlanacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1006
Bu Ay : 2588
Toplam : 2588

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom