Belediye Personeline Eğitim Semineri

Malatya Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenen 32 adet hizmet içi eğitim seminerinin ardından 2012 yılında da personele yönelik yoğun bir ğitim programı uygulayacak.

Belediye Personeline Eğitim Semineri Malatya Eğitim

Personel verimliliğini artırmak, vatandaşlarla daha güzel iletişim kurarak en iyi hizmeti sunmak amacında olan Malatya Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor.

Malatya Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenen 32 adet hizmet içi eğitim seminerinin ardından 2012 yılında da personele yönelik yoğun bir program uygulanıyor.

1 Ocak 2012 tarihinden buyana 4 adet eğitim semineri düzenleyen Malatya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından, son olarak Zabıta ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personeline yönelik bir seminer düzenleniyor.

24 Nisan Salı günü Belediye Meclis Salonu’nda başlayan seminere Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Münir Güven, Zabıta Müdürü Halil Fırat ile Zabıta ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelleri katıldı.

24 Nisan-14 Mayıs 2012 tarihleri arasında toplam 90 saat sürecek olan program sırasında Zabıta ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personellerine, Polis Meslek Yüksekokulu eğitmenleri Ümit Deryalı, Dr. Yavuz Özcan, Hatice Nadiya Günbay ve Fatih Çekin tarafından seminer verilecek.

Seminer süresince Polis Meslek Yüksekokulu eğitmenleri tarafından Zabıta ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde görevli zabıtalara yönelik olarak; İletişim ve Beden Dili, İnsanı Anlama ve Empati Kurabilme, Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Yöntemleri, Öfke Kontrolü, Türkçeyi Güzel Kullanma ve Diksiyon, Müzakere Teknikleri, Savunma Amaçlı Teçhizatların Kullanımı, Mevzuat ve Olay Esnasında Gelişen Duruma Göre Zabıta Memurunun Yasal Hakları konularında bilgiler verilecek.

Öte yandan Malatya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından 2012 yılı içinde; Kamu Yönetimi ve Uygulamaları, Bilgisayar Kullanımı ve İşletmenlik Eğitimi, Yazışma Kuralları ve Standart Dosya Planı, Tahakkuk Esaslı Muhasebe ve daha birçok konuda toplam 35 adet hizmet içi eğitim semineri düzenleneceği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 523
Bu Ay : 2052
Toplam : 2052

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom