23 Nisan Türkiye Gündemi

23 Nisan 2012 Türkiye gündemi

23 Nisan Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 14.00'de TBMM Genel kurulu özel gündemli toplantısına katılacak. Gül, saat 15.45'de şehit ve gazi çocukları ile yedi bölge ve Ankara'daki okullardan gelen öğrencileri Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek. Gül, saat 16.00'da Yedi Bölge ve Ankara'daki okullardan gelecek öğrencileri kabul edecek. Cumhurbaşkanı Gül, saat 18.00'de Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve beraberindeki Ankara İl Milli Eğitim heyeti, Cumhurbaşkanı Gül tarafından Çankaya Köşkü'nde kabul edilecek. Gül daha sonra, saat 19.30'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Resm-i kabulde bulunacak.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in programı

- TBMM Başkanı Cemil Çiçek başkanlığındaki devlet erkanı, saat 09.15'de Anıtkabir'i ziyaret ederek, Atatürk'ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunacak. Saat 10.00'da Birinci Büyük Millet Meclisi'nde anma töreni düzenlenecek. Çiçek, saat 11.30'da Meclis'te kutlamaları kabul edecek. TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in başkanlığında, saat 14.00'de TBMM Genel Kurulu, açılışının 92. yıldönümünde, özel gündemle toplanacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de katılacağı oturumda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel
Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, konuşma yapacak. Meclis Başkanı Çiçek'in ev sahipliğinde, saat 19.30'da TBMM Tören Salonu'nda resmi kabul yapılacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da kabule katılacak. TBMM Başkanı Çiçek, saat 17.00'de Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ile beraberindeki öğrenci ve öğretmenlerden oluşan heyeti kabul edecek. Çiçek, ayrıca saat 18.00'de Şanar Yurdatapan ve Küçük Millet Meclisi üyeleriyle görüşecek.

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 16.00'da Başbakanlık Merkez Bina'da çocukları kabul edecek.

Bakanların faaliyetleri

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, saat 08.00'de Anıtkabir'e çelenk koyacak, Bakan Dinçer, saat 09.45'de 19 Mayıs Stadyumu'ndaki 23 Nisan kutlama etkinliklerine katılacak. Dinçer, saat 15.00'de makamında temsilci öğrenciye görevini devredecek.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, saat 09.00'da makamında kabul edeceği İzmir'den gelen 50 öğrenciye daha sonra saat 18.00'de uçak ve Yüksek Hızlı Tren ile seyahat deneyimi yaşatacak.

- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, saat 10.00'da Mısır Ulaştırma Bakanı Galal Mostafa Said ile ''Türkiye Cumhuriyeti İle Mısır Arap Cumhuriyeti Arasında Ro-Ro ve Karayolu Transit Taşımacılığına İlişkin İşbirliğine Dair Mutabakat Zaptı'nı imzalayacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, saat 12.30'da Doğa Koleji'nin düzenlediği resim yarışmasının ödül törenine katılacak.

Siyasi Partilerin faaliyetleri

- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 13.00'de Sivas'tan gelen öğrencilerle Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret edecek.

- BDP İstanbul İl Başkanlığı, saat: 12.30'da il merkezinde 1 Mayıs ile ilgili açıklama yapacak

Panel, toplantı, görüşme, eylem

- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 13.30'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir gurup öğrenciyi kabul edecek. Başkan Gökçek, saat 20.00'de Suyun Işıkla Muhteşem Dansını izleyecek.

- Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, saat 18.30'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bilkent Gençlik Senfoni eşliğinde 1000 Çocuk korosu konserine katılacak.

- Gaziantep Belediyesi Oya Bahadır Yüksel Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezinde, Bağımlılık Tedavisi gören çocuklar tarafından yapılan resim ve mozaik sergisi yapılacak

- İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, saat 08.30'da 23 Nisan kutlamaları çerçevesinde makamında öğretmen ve öğrencileri kabul edecek, saat 10.00'da Taksim Cumhuriyet Anıtına çelenk koyma törenine katılacak, saat 10.30'da Beşiktaş İnönü Stadı'nda düzenlenen törene katılacak

- İstanbul İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, saat 08.30'da Bayrampaşa Hürriyet İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerini kabul edecek

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 263
Bu Ay : 4664
Toplam : 4664

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom