Küçük'ten kafa karıştıran girişim

"Terör örgütü yöneticisi olmak"tan yargılanan Ergenekon sanığı Veli Küçük'ün kontrol amacıyla sürekli hastaneye gittiği belirtiliyor.

Küçük'ten kafa karıştıran girişim Türkiye-Dünya

Mide kanaması şikâyetiyle geçtiğimiz şubat ayında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ergenekon tutuklusu emekli Tuğgeneral Veli Küçük, son iki haftada ikinci kez hastaneye gitti.

16 Temmuz'da rutin kontrol için Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Küçük, dün de kontrol için aynı hastaneye geldi. Hastanenin genel cerrahi bölümüne gelen Küçük'ün ciddi bir durumunun olmamasına rağmen yatışı yapıldı. Bölüm doktorlarının her ihtimali düşündükleri için böyle bir karar vermesi de dikkat çekti. Veli Küçük'ün her hastaneye gelişinde ciddi bir durumunun çıkmaması, "emekli paşa check-up için geliyor ve sonra gidiyor" iddialarını da gündeme getirdi. Küçük, şubat ayında yaklaşık bir hafta aynı hastanede kalmıştı. Sırasıyla midesi için gastroskopi, bağırsakları için kolonoskopi ile MR ve tomografisi çekilmiş ve kan tahlilleri yapılmıştı. Küçük'ün ciddi bir rahatsızlığı ortaya çıkmamıştı. Emekli Tuğgeneral için hastanede toplanan konsey de taburcu olabileceğine ve üç ay sonra tekrar kontrole getirilmesine karar vermişti. İki hafta önce bu randevusuna gelen Küçük, hastanedeki görevli gastroenteroloji uzmanının izinde olmasından dolayı Şişli Etfal Hastanesi'ne gönderilmek istenmişti. Fakat Küçük'ün bunu kabul etmediği iddia edildi. Bu olaydan iki hafta sonra da Küçük'ün aynı hastanede kontrol için gastroenteroloji yerine genel cerrahiye muayene olması kafaları karıştırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 454
Bu Ay : 3898
Toplam : 3898

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom