Malatya, Bisiklet Şenliğine Hazırlanıyor

Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği yöneticileri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Malatya, Bisiklet Şenliğine Hazırlanıyor Malatya Haber

Bisiklet ve Doğa Sporlar Derneği yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Sadi Fındıklı'yı makamında ziyaret ederek Haziran sonunda Malatya'da yapılacak olan bisiklet şenlikleri kapsamında, geleneksel hale getirilmiş olan Nemrut turu programını görüştü.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, yaptığı konuşmada, "Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği'nin kurulması ve bu derneğin yönetiminde bulunan kişilerin bu denli heyecanlı olarak işlerine sarılması beni oldukça memnun etti. Sizleri bu çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

Malatya'da ilk defa böyle bir topluluğun olması, her yaştaki insanımıza bisiklete binmeyi sevdirmesi, doğa tutkusu insanları bir araya getirerek tarihi ve turistik mekanların bulunduğu yerlere turlar düzenlemek çok heyecan verici bir gönül işi olduğunu sizlerde gördüm.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bütün sportif faaliyetleri organize etmekte olduğumuz gibi sivil toplum kuruluşlarının yapmış oldukları spor etkinliklerinin de yanında olmaktayız" ifadelerini kullandı.

Fındıklı, "29 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında beraber planladığımız Nemrut turunu daha kapsamlı ve ulusal düzeyde yapmak için çalışma başlattık" dedi.

Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Mustafa Ekici de, "Sayın Valimiz Ulvi Saran'ın Nemrut dağı projesinde emeği çok büyük. Bizler de yapmış olduğumuz bu etkinliklerle, bu projeye destek vererek katkı sunmak istiyoruz. Malatya'mız üzerinden bisikletler ile Nemruta çıkacağız. Bu etkinlik, 29 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır.

Geleneksel hale getirmiş olduğumuz ve ilkini geçtiğimiz yıl Geçlik ve Spor il Müdürlüğü ile ortaklaşa yaptığımız Nemrut turunu, bu sene Malatya bisiklet şenlikleri adı altında ulusal düzeyde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle birlikte planladık ve çalışmaları başlattık" şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 106
Bu Ay : 2590
Toplam : 2590

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom