ESKKK Bölge Toplantısı Yapıldı

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Başkanlığı Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa tekrar İsmet Bayram seçildi.

ESKKK Bölge Toplantısı Yapıldı Malatya Haber

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi Sürgü Ali Dayı Dinlenme Tesisleri'nde yapılan genel kurul ve seçime, Malatya, Adıyaman, Elazığ, Muş ve Bingöl illeri ve ilçelerinden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri başkanları ile toplam 26 kooperatifin başkanları ve delegeleri katıldı. 2011 yılı olağan genel kurul toplantısını Bingöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Bayram’ın divan başkanlığında gerçekleştirildi. Genel kurul toplantısında gündemde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefelet Kooperatifleri Malatya Bölge Başkanı İsmet Bayram, “Bizim işlerimiz görev yapmış olduğumuz bölgelerdeki birlik ve beraberliği sağlamak olduğu gibi toplumun birlik ve beraberliğini yaşamını bir araya getiren, idame ettiren, onların sıkıntılarını gidermektir" dedi.
Toplantıda yönetim kurulu asil üyeliklerine İsmet Bayram, Abuzer Aslantürk, Ali Evren, Fikret Çelik, Orhan Demirtükoğlu, Ali Bayram, Seydi Güşen, Ahmet Saray ve Kemel Duman oy birliği ile seçildiler. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 903
Bu Ay : 4701
Toplam : 4701

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom