Operatörlere Eğitim Semineri

Malatya Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Makine İkmal Birimi koordinasyonunda Belediye iş makinesi operatörlerine hizmet içi eğitim semineri verildi.

Operatörlere Eğitim Semineri Malatya Haber

Malatya Belediyesi Beydağı Salonu’nda iki gün düzenlenen eğitim seminerine, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı ve Makine İkmal Birimi Sorumlusu Sıtkı Şeker ile birim çalışanları katıldı.

İş makineleri üretici firmalarından Hidromek’in teknik eğitim sorumluları Hüseyin Erkuş ve Umur Eren tarafından eğitim semineri boyunca, iş makinesi operatörlerine, Malatya Belediyesi tarafından özellikle son 3 yıl içerisinde alınan çok sayıda araç-gereç ve iş makinelerinin verimli kullanımı, bakım ve onarımları ile makineler konusundaki son teknolojik yenilikler hakkında bilgiler verildi.

İş makinesi operatörlerine ayrıca, iş makinelerini arızaya yol açmadan daha verimli bir şekilde nasıl kullanacakları hakkında teknik bazı bilgiler de anlatıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, Malatya Belediyesi olarak vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla son 3 yıl içerisinde 150’nin üzerinde araç-gereç ve iş makinesi aldıklarını, bu araç-gereç ve iş makinelerinin en iyi ve en verimli şekilde kullanılmasını temin etmek için de çalışanlara yönelik eğitim semineri düzenlediklerini belirterek, bu seminerlerin belli aralıklarla sürdürüleceğini söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 7930
Toplam : 7930

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom