Esnaflarımızla Dayanışma İçindeyiz

Ahmet Çakır, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Atay, Alican Bozkurt, Belediye Meclis Üyesi Sadin Şahin ve bazı daire müdürleri ile birlikte Nasuhi Caddesi esnaflarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Esnaflarımızla Dayanışma İçindeyiz Malatya Haber

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Atay, Alican Bozkurt, Belediye Meclis Üyesi Sadin Şahin ve bazı daire müdürleri ile birlikte Nasuhi Caddesi esnaflarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Gerçekleşen kahvaltılı toplantının ardından Nasuhi Caddesini gezen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Gerçekleştirmiş olduğumuz bu gezilerle yapılan yatırım ve çalışmaları yerinde görme imkanı buluyoruz. Ekibimizle birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz bu geziler sırasında görülen eksiklikleri de en kısa zamanda gidermeye çalışılıyoruz” dedi.

Esnafların şehir adına duyarlı olduğunu belirten Başkan Çakır, “Esnaflarımız, cadde ve sokakların tertibi, düzeni adına Belediye ile dayanışma içerisindeler. Bizler de mümkün olduğu kadar Malatya'mızdaki bütün cadde ve sokaklarımızı eksiksiz hale getirmek için çalışıyoruz. Hedefimiz en güzel hizmeti Malatya halkına sunmaktır” şeklinde konuştu.

Nasuhi Caddesi esnafları da, Malatya genelinde yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür ederek, “Sayın Belediye Başkanımız değişik zamanlarda esnafla bir araya gelerek sorunları dinliyor. Bugün de bizleri ziyaret ettiler. Sorunlarımızı dile getirdik.Ayrıca Malatya'ya yaptıkları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ettik” şeklinde konuştular.

Öte yandan Malatya Belediyesi öncülüğünde başlatılan Atık pillerin toplanması kampanyasının çok yerinde bir karar olduğunu belirten esnaflar, Hamidiye Camisine bırakılan atık pil toplama kutusundan dolayı Belediye Başkanı'na teşekkür ettiler. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 89
Bu Ay : 7726
Toplam : 7726

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom