Malatya Belediyeler Birliği Bütçesi Arttı

Malatya Belediyeler Birliği 2012 yılı bütçesi 6 milyon TL’ye yükseldi.

Malatya Belediyeler Birliği Bütçesi Arttı Malatya Haber

Malatya Belediyeler Birliği 2012 yılı olağan toplantısı Malatya Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın, başkanlık ettiği toplantı da geçen toplantıya ait karar özeti, 2011 yılı faaliyet raporu, 2011 yılı kesin hesabı okunarak, oy birliğiyle kabul edildi.

Belediyeler Birliği 2012 yılı bütçesi, 3 milyon 500 bin TL daha artırılarak toplam 6 milyon liraya yükseltildi. Toplantıda Darende ve Bostanbaşı belediyelerinin birliği üyelik başvuruları da kabul edildi. Böylece Malatya Belediyeler Birliği üye sayısı 48 oldu. Toplantıda Encümen üyeliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu seçimleri de yapıldı.

Encümen üyeliklerine İrfan Karataş - Yaygın Belediye Başkanı, Hasan Aydoğan - Bostanbaşı Belediye Başkanı, Abdulvahap Şerefhanlı - Hanımınçiftliği Belediye Başkanı İrfan Varol- Erenli Belediye Başkanı, A.Seydi Millioğulları - Güzelyurt Belediye Başkanı ve Vahap Karaçay - Durucasu Belediye Başkanı seçildi.

Plan ve Bütçe Komisyonuna ise Recep Gülbey - Doğanyol Belediye Başkanı, Cumali Ekin - Orduzu Belediye Başkanı, Abuzer Sarıtaş - Beydağı Belediye Başkanı, Ali Kaya - Yazıhan Belediye Başkanı ve Hamit Demir - Ayvalı Belediye Başkanı seçildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 711
Bu Ay : 4155
Toplam : 4155

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom